جدیدترین ها

بدشانسی اینتر؛ قاتل میلان، دربی را از دست داد؟

مجله فوتبالی :روملو لوکاکو، مهاجم باتجربه و جدید اینتر در تمرینات امروز مصدوم شده و ممکن است دربی برابر میلان را از دست بدهد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

روملو لوکاکو که در دوره اول پوشیدن لباس اینتر در طی دو فصل عملکرد درخشانی برابر میلان داشته و قاتل این تیم لقب گرفت. حالا دو تیم محبوب شهر میلان هفته چهارم به مصاف یکدیگر خواهند رفت و حضور لوکاکو در این دیدار هنوز قطعی نیست. شبکه اسکای اسپورت در گزارشی مدعی شد در تمرینات امروز اینتر، روملو لوکاکو دچار کشیدگی عضله ران چپ شده و شرایط چندان مساعدی ندارد.

به نظر می رسد این ستاره بلژیکی قطعا بازی سه شنبه شب نراتزوری مقابل کرمونزه در ورزشگاه سن سیرو را از دست می دهد و حضور او در ترکیب اینتر برای دربی شنبه شب آینده نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. البته لوکاکو در ساعات آینده تحت معاینات جدید گروه پزشکی قرار خواهد گرفت، اما در حال حاضر اوضاع این مهاجم گلزن چندان مساعد نیست و در صورت ادامه این روند، او در بازی مقابل میلان در ترکیب ثابت اینتر جایی نخواهد داشت.

اینتر در سه بازی ابتدایی خود در این فصل سری آ شش امتیاز کسب کرده و البته در آخرین مسابقه خود 3-1 در پایتخت ایتالیا مقابل لاتزیو شکست خورده است. روملو لوکاکو از زمان بازگشت قرضی از چلسی به اینتر در سه بازی یک گل در همان دقایق ابتدایی اولین مسابقه برابر لچه به ثمر رسانده و در بازی های بعدی ناکام بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید