اخبارجدیدترین ها

خرید استقلال: ممنون آقای مورایس!

مجله فوتبالی: مدافع چپ جدید استقلال از سرمربی سابق خود در سپاهان تقدیر کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

خرید استقلال: ممنون آقای مورایس!

میلاد زکی‌پور پس از دو فصل موفق در سپاهان و عملکرد موثری که در سمت چپ خط دفاعی این تیم داشت، قراردادش را تمدید نکرد و تصمیم به جدایی گرفت تا دوباره به استقلال برگردد و قرارداد جدیدی با آبی‌ها امضاء کند.

زکی‌پور که نخستین بازیکن جدا شده سپاهان در نقل و انتقالات بود و قراردادش با استقلال را امضاء کرد، با انگیزه زیاد و شرایط بهتری نسبت به گذشته دوباره به جمع آبی‌ها بازگشته و امیدوار است به روند خوبی که در سپاهان داشته، ادامه بدهد.

ژوزه مورایس طی دو فصل گذشته اعتماد ویژه‌ای به میلاد زکی‌پور داشت و امید نورافکن را به میانه زمین برد تا بتواند این بازیکن را در سمت چپ خط دفاعی استفاده کند ولی در روزهایی که بحث جدایی سرمربی پرتغالی مطرح بود، زکی‌پور هم به استقلال رفت و از سپاهان جدا شد.

اکنون با اعلام خبر بازگشت مورایس به سپاهان، میلاد زکی‌پور در پیامی برای او نوشته: آقای مورایس! متشکرم بابت اعتمادی که در دو سال اخیر نسبت به من داشتید. من هیچ‌وقت حمایت و محبت شما را فراموش نمی‌کنم. بابت همه چیز متشکر هستم. برای شما و سپاهان عزیز تمام موفقیت‌های ممکن را آرزو دارم.

دیدگاهتان را بنویسید