اخبارجدیدترین ها

ایجنت‌ها اجازه معرفی نماینده ندارند

مجله فوتبالی: جمشید نورشرق از منع قانونی برای معرفی نماینده از سوی مدیربرنامه‌ها خبر داد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

ایجنت‌ها اجازه معرفی نماینده ندارند

نقل و انتقالات ایران در حالی جریان یافته که امروز فدراسیون فوتبال میزبان خبرنگارانی بود که برای گفتگو درباره موارد مختلف با رئیس کمیته تعیین وضعیت، خود را به این محل رسانده بودند.

موضوع اصلی این نشست خبری در مورد قوانین و مقررات کارگزاری در فوتبال ایران است که در فصل نقل و انتقالات، ابعاد متفاوتی هم به خود می‌گیرد. یکی از مسائل پیش آمده معرفی نماینده از سوی مدیربرنامه‌ها برای همراهی بازیکنان در مذاکرات نقل و انتقالات است.

جمشید نورشرق در این خصوص گفت: اصولا در جامعه به کارگزاران فوتبال دلال می‌گویند. این به دلیل است که در قانون تجارت شغل دلالی تعریف شده است.

وی افزود: در مقررات قانون تجارت به عنوان قانون مادر گفته شده این شغل قائم به شخص است و خودش باید فعالیت کند و نباید نماینده معرفی کند. اگر کسی مجوز دارد نمی‌تواند نماینده معرفی کند.

باید دید بعد از این اظهارنظر چه اتفاقی در این مورد رخ می‌دهد و مدیران برنامه باتوجه به مشغله فراوان چگونه موضوع تعریف نماینده را پیش خواهند برد.

دیدگاهتان را بنویسید