اخبارجدیدترین ها

خانواده درمانی، راه‌حل رونالدو برای فراموشی حذف!

مجله فوتبالی: کریستیانو رونالدو پس از حذف پرتغال از یورو 2024 ویدئوی کوتاهی از بازگشتش به خانه و حضور در کنار همسر و فرزندانش منتشر کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

خانواده درمانی، راه‌حل رونالدو برای فراموشی حذف!

در این ویدیو که جورجینا از فضای نشیمن و غذاخوری باز خانه‌شان فیلمبرداری می‌کند، رونالدو را می‌بینیم که روی کاناپه دراز کشیده و با بلند کردن دست، حضور خودش در ویدیو را تایید می‌کند.

پرتغال در مرحله یک‌چهارم نهایی یورو 2024 در ضربات پنالتی مغلوب فرانسه شد. این دیدار در 120 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و رونالدو که پنالتی‌اش در مرحله یک‌هشتم نهایی توسط یان اوبلاک، دروازه‌بان اسلوونی، مهار شده بود، برای اولین بار در دوران حرفه‌ای خود در یک تورنمنت ملی موفق به گلزنی نشد.

او ضربه پنالتی خود را در ضربات پنالتی تبدیل به گل کرد، اما ژائو فیلیکس پنالتی خود را از دست داد و فرانسه با گل کردن هر پنج پنالتی خود، پرتغال را حذف کرد. رونالدو پیش از این اعلام کرده بود که با توجه به 43 ساله شدنش در زمان یورو 2028، این آخرین حضور او در رقابت‌های قهرمانی اروپا خواهد بود.

جورجینا به همراه کریستیانو جونیور و فرزندان دیگر رونالدو، از تماشاگران ثابت بازی‌های پرتغال در یورو 2024 بود. او حالا از بازگشت همه به خانه خوشحال است و زیر ویدیوی خود در اینستاگرام نوشته است: به خانه خوش آمدی، عشق من.

دیدگاهتان را بنویسید