جدیدترین هاوالیبال

محمود حداد درگذشت

مجله فوتبالی :محمود حداد نایب رئیس اسبق فدراسیون والیبال، موسس و رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال، پیشکسوت مطبوعات و عضو اسبق شورای سردبیری کیهان ورزشی درگذشت. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مجله فوتبالی محمود حداد درگذشت

محمود حداد پیشکسوت والیبال ایران که در چند ماه اخیر با بیماری دست و پنجه نرم می‌کرد، سابقه بسیار طولانی در رسانه و ورزش ایران داشت که در حوزه والیبال، نایب ‌رئیسی اجرائی فدراسیون، ریاست کمیته ساحلی و تأسیس و ریاست نخستین سازمان لیگ والیبال و عضویت در کمیته‌های آمار و اطلاعات و ساحلی کنفدراسیون والیبال آسیا از جمله آن‌ها است.

مدیریت فنی و عضویت در شورای سردبیری هفته‌نامه کیهان‌ورزشی، عضو و مؤسس انجمن روزنامه‌نگاران و عکاسان ورزشی، تهیه‌کنندگی برنامه‌های ورزشی شبکه اول سیما از جمله «در قلمرو ورزش» از دیگر فعالیت‌های حداد در حوزه رسانه بود.

مدیریت باشگاه کشاورز تهران، نایب‌رئیسی اجرائی فدراسیون فوتبال، مدیریت برگزاری رویدادهای بین‌المللی والیبال سالنی و ساحلی از جمله مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان ۲۰۰۳ و قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۰۵ و تورهای ساحلی آسیا-اقیانوسیه ۲۰۰۰ الی ۲۰۰۶، قهرمانی ساحلی مردان آسیا ۲۰۰۶ از دیگر فعالیت‌های حداد در ورزش و والیبال است.

همچنین دبیری کمیته تدارکاتی اعزام کاروان ورزش ایران به چندین دوره از بازی‌های المپیک و آسیایی، مدیریت روابط عمومی کمیته ملی المپیک، سرپرستی تیم‌های مختلف ورزشی ایران در رویدادهای بین‌المللی و همچنین همکاری فعال و مؤثر در توسعه رشته‌های مختلف ورزشی ازجمله سپک‌تاکرا، پینگ‌پنگ و شطرنج از دیگر کارهای او است که حداد را به مردی برای تمام فصول تبدیل کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید