جدیدترین ها

رسمی؛ دروازه‌بان آمریکا به میدلزبورو پیوست

مجله فوتبالی :زک استفن، دروازه‌بان تیم ملی آمریکا، به صورت قرضی از منچسترسیتی به به میدلزبورو ملحق شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

استفن به دنبال فرصت بیشتری برای حضور در میدان در آستانه جام جهانی است تا بتواند در ترکیب تیم ملی آمریکا جا داشته باشد.
این دروازه‌بان 27 ساله دو فصل را تحت هدایت پپ گواردیولا و به عنوان بازیکن ذخیره ادرسون روی نیمکت سیتی سپری کرد و فرصت چندانی برای حضور در میدان و اثبات توانایی‌هایش پیدا نکرد. 
پس از پایان فصل گذشته، بسیاری از رسانه‌های انگلیسی، مدعی شده بودند که او تصمیم دارد از سیتی جدا شود تا فرصت بازی در ترکیب اصلی را داشته باشد. 
او پیش از این نیز در فصل 20-2019 به صورت قرضی از سیتی جدا شده و به بوندسلیگا رفته بود تا یک فصل در ترکیب دوسلدورف به میدان برود و توانست 17 بازی برای این تیم انجام دهد، هرچند مصدومیت از ناحیه کمر باعث شد که نتواند در آن فصل نیز عملکرد خوبی داشته باشد. 

استفن اولین بار در سال 2018 در ترکیب اصلی تیم ملی آمریکا به میدان رفت و از آن زمان تا به حال 29 بازی با پیراهن تیم ملی کشورش انجام داده است. 
مت ترنر، خرید جدید آرسنال، رقیب جدی او برای قرار گرفتن در دروازه آمریکا در رقابت‌های جام جهانی و از جمله بازی برابر ایران است. این در حالی است که ترنر در طول یک سال گذشته 17 بازی برای آمریکا  انجام داده اما استفن تنها شش بار در ترکیب اصلی قرار گرفته است.
این دروازه‌بان آمریکایی در طول دو فصلی که در ترکیب سیتی حضور داشت 21 بازی انجام داد و حالا امیدوار است که با انتقال قرضی به میدلزبورو در این فصل شرایط بهتری داشته باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید