جدیدترین ها

آنچلوتی: بازی با بارسلونا هیچ‌وقت دوستانه نیست

مجله فوتبالی :کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، تاکید کرد که دیدار برابر بارسلونا همیشه از اهمیت زیادی برخوردار است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

رئال مادرید برای برگزاری تور پیش فصل به آمریکا سفر کرده تا در آستانه برگزاری لالیگا، اردوی تمرینی خود را در این کشور برپا کند.
آنچلوتی، در آستانه اول دیدار این تیم با باشگاه آمه‌ریکا در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران درباره مسائل مختلفی پاسخ داد. 
این مربی ایتالیایی، درباره حضور ادن هازارد، در پست شماره 9 کاذب گفت:« ما گزینه‌های بسیاری برای این پست داریم. بنزما شماره یک است اما ما باید درک کنیم که فصل عجیبی در پیش است چون جام جهانی در میانه آن برگزار می‌شود و ما باید گزینه‌های  متفاوتی را در نظر داشته باشیم. ایده من این است که هازارد را در این پست به کار بگیریم. با توجه به کیفیت و ویژگی‌های او، شاید امتحانش در این پست برای ما خوب باشد. این مورد درباره آسنسیو هم صدق می‌کند.»

او درباره عملکرد رئال مادرید در پنجره نقل و انتقالات اظهار داشت:« من نمی‌توانم درباره خریدها صحبت کنم اما فکر می‌کنم بتوانم این را بگویم که همه چیز به پایان رسیده است. ما دیگر هیچ بازیکنی نمی‌خریم و با همین بازیکنان ادامه می‌دهیم.»
آنچلوتی درباره اردوی پیش فصل تیمش اضافه کرد:« ما پیش فصل مهمی داریم. دوست داشتیم به آمریکا بیاییم. ما همیشه احساس خوبی در اینجا داریم. قرار است با تیم‌های قدرتمندی دیدار کنیم. آمه‌ریکا یکی از آنها است.»
سرمربی رئال مادرید درباره ال‌کلاسیکویی که قرار است در لاس وگاس برگزار شود گفت:« بازی با بارسلونا هرگز دوستانه نیست. آنها تیمی هستند که ما بیشترین احترام را برایشان قائل هستیم و تیمی که بیشترین رقابت را با آنها داریم. این بازی قرار است بسیار تماشایی و رقابتی باشد.»
او همچنین درباره جذب شوامنی و رودیگر اظهار داشت:« آنها کیفیت بسیاری را به این تیم اضافه خواهند کرد. آنها در پست خودشان بهترین بازیکنان حاضر در بازار نقل و انتقالات بودند. رودیگر مدافع میانی بسیار خوبی است و شوامنی هم بسیار جوان و پر از اشتیاق است. او همین حالا هم بازیکن تیم ملی فرانسه است. ما از این تور استفاده می‌کنیم تا آنها بتوانند با دیگر بازیکنان سازگار شوند.»

آنچلوتی درباره انگیزه تیمش برای فصل آینده ادامه داد:« ما فصل قبل فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان شدیم اما بازیکنان به این اکتفا نمی‌کنند. پیروزی بسیار حس خوبی به من می‌دهد، بنابراین ما به دنبال تکرار این لحظات هستیم. ما دوست داریم کاری را که فصل گذشته انجام دادیم در  این فصل تکرار کنیم. جا برای پیشرفت داریم و عملکرد بهتری نسبت به فصل گذشته داریم و از اعتماد به نفس و آگاهی بیشتری برخوردار هستیم.»

دیدگاهتان را بنویسید