جدیدترین ها

کورتوا: دنبال آدرنالین ناشی از فتح جام هستم

مجله فوتبالی :تیبو کورتوا، دروازه‌بان رئال مادرید، به دنبال تکرار تجربه جذابی است که فصل گذشته در این تیم داشته است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

رئال مادرید فصل گذشته موفق شد در دو رقابت لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا قهرمان شود و جام را از آن خود کند. 
کورتوا یکی از ارکان اصلی این موفقیت‌ها خصوصا در فینال لیگ قهرمانان و بازی برابر لیورپول بود که اوج نمایش او در چارچوب دروازه این تیم را به تصویر کشید و جایزه بهترین بازیکن میدان را هم برای او به ارمغان آورد. 
رئال برای برگزاری تور پیش فصل به آمریکا سفر کرده و به زودی باید با بارسلونا، کلاب آمه‌ریکا و یوونتوس دیدار کند. 
این دروازه‌بان بلژیکی در اولین نشست خبری این فصل پیش از آغاز دیدارهای دوستانه رئال مادرید به خبرنگاران گفت:« ما می‌خواهیم  به قهرمانی ادامه دهیم. ما به دنبال پیروزی در سوپرکاپ یوفا و شروع خوب در لالیگا هستیم. در عین حال دوست داریم قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا و جام جهانی باشگاه‌ها را هم تجربه کنیم. ما در پیش فصل به سختی تلاش می‌کنیم تا برای بازی با آینتراخت فرانکفورت در سوپرکاپ اروپا آماده باشیم.»

او درباره شرایط خاص این فصل اظهار داشت:« من امیدوارم آغاز خوبی با رئال مادرید داشته باشم و پس از آن بتوانم عملکرد خوبی هم با بلژیک در جام جهانی ارائه کنم. آدرنالین ناشی از فتح جام چیزی است که من به دنبال تکرار آن هستم.»
کورتوا در پاسخ به سوالی درباره عملکردش در فینال لیگ قهرمانان برابر لیورپول اضافه کرد:« این یکی از بهترین عملکردهایم از نظر خودم بود. در بازی برابر برزیل در جام جهانی 2018 هم خیلی خوب بودم، هرچند فکر می‌کنم آن بازی در یک چهارم نهایی بود. این بار فینال بود و یک جام را برای ما به ارمغان آورد.»
دروازه‌بان رئال مادرید درباره سه بازی جذاب پیش‌روی این تیم گفت:« این تیم‌ها قرار است در پرسینگ، پیشروی با توپ و دفاع درست ما را امتحان کنند. این برای آماده‌سازی ما پیش از اولین دیدار رسمی این فصل در سوپرکاپ اروپا بسیار مهم و مفید است.»

دیدگاهتان را بنویسید