جدیدترین هاوالیبال

کولاکوویچ: بازی سختی مقابل تیم ملی ایران داریم

مجله فوتبالی :سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: ملی‌پوشان جوان والیبال ایران کیفیت لازم را دارند و به شکل طبیعی در حال حاضر در تیم بزرگسالان بازی می‌کنند و آینده روشنی پیش روی آن‌ها است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مجله فوتبالی کولاکوویچ بازی سختی مقابل تیم ملی ایران داریم

ایگور کولاکوویچ درباره دیدار با تیم ایران در هفته نخست لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ افزود: ابتدا خیلی خوشحالم که دوستان خودم را در کادر فنی تیم ملی ایران می‌بینم و همینطور بازیکنانی که آن‌ها را تمرین می دادم.

وی تصریح کرد: مسابقه پیش‌رو بازی خیلی بزرگی برای ایران و صربستان خواهد بود، چون در شروع لیگ ملت‌ها این دو تیم بایستی با هم بازی کنند که رقابت بسیار مهمی برای هر دو تیم به حساب می‌آید. من با تیم ایران کار کردم و بازیکنان این تیم را تمرین دادم و احترام زیادی برای سرمربی و بازیکنان ایران قائل هستم، اما یقین دارم که بازی دشواری برای هر دو تیم خواهد بود.

سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: با تعداد زیادی از بازیکنان حاضر در ترکیب ایران کار کرده‌ام. بعضی از آن‌ها در اردوهای تیم ملی حضور داشته‌اند. بیشتر بازیکنان تیم حال حاضر ایران، کیفیت خود را در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان نشان داده‌اند. این موضوع به این معنی است که کیفیت لازم را دارند و به شکل طبیعی در حال حاضر در تیم بزرگسالان بازی می‌کنند و آینده روشنی پیش روی آن‌ها است.

کولاکوویچ در پایان باز هم تاکید کرد که بازی ایران و صربستان مسابقه دشواری برای هر دو تیم خواهد بود.

مرحله مقدماتی مسابقات والیبال لیگ ملت‌های والیبال در گروه مردان از یکم خرداد آغاز می شود و تیم ملی والیبال ایران بامداد پنج‌شنبه سوم خرداد در نخستین مسابقه خود در این رقابت‌ها به مصاف صربستان می‌رود.

میلاد عبادی پور، مهدی جلوه، علیرضا فراهانی مصلح‌آبادی، محمدرضا حضرت‌پور، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل‌نژاد، جواد کریمی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، محمد بربست، محمد ولی‌زاده، مبین نصری و مرتضی شریفی چهارده بازیکن ایران برابر صربستان خواهند بود.

فدراسیون جهانی والیبال در این فصل از رقابت‌های لیگ ملت‌ها پیش از هر مسابقه، جزئیات امتیازگیری تیم‌ها را در هر مسابقه رو در رو اعلام می‌کند و ملی‌پوشان والیبال ایران در جدال اول در صورت پیروزی برابر صربستان با نتیجه سه بر صفر ۱۲/۴۹ امتیاز در رنکینگ جهانی به دست خواهند آورد. در صورت برد سه بر یک ۹/۹۹ امتیاز به ایران تعلق می‌گیرد و اگر ایران سه بر دو پیروز شود ۷/۴۹ امتیاز به سبد امتیازی خود اضافه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید