جدیدترین ها

اولین خروجی استقلال قطعی شد

مجله فوتبالی :مدت حضور سید محمد حسینی در استقلال به یک پیش فصل خلاصه شد و این مدافع باید به فکر تیم جدیدش باشد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.سید محمد حسینی، مدافع فصل گذشته هوادار که پس از اتمام قراردادش راهی استقلال شده بود با بازگشت یزدانی و مرادمند در لیست مازاد استقلال قرار گرفت.

 

او در این زمینه به خبرنگار ما گفت: با من صحبت کردند و در لیست خروج هستم. گفتند دفاع‌ها برگشته‌اند و به خاطر ترافیک شرایط برای ادامه همکاری مهیا نیست، همین. من هم قبول کردم و منتظرم باشگاه مراحل اداری‌اش را طی کند. می‌خواهم ضرر و زیان و رضایت‌نامه‌ام را بگیرم.

او ادامه داد: اتفاقات فوتبالی است و عیبی ندارد. برای هر فوتبالیستی پیش می‌آید. قطعا وقتی از یک باشگاهی جدا می‌شوی ناراحتی دارد ولی این ذات فوتبال است.

این مدافع در خصوص اینکه الان تیم‌ها بسته شده‌اند گفت: خودم می‌دانم الان در شرایطی است که همه تیم‌ها بسته شده‌اند. همه چیز را برعهده باشگاه گذاشته‌ام. اگر من را قرضی بدهند هم لیست را پر می‌کنم و خودم هم نمی‌خواهم بازیکن قرضی باشم.

حسینی در مورد حضورش در پیش فصل استقلال توضیح داد: یک ماه و نیم خوبی با استقلال داشتم و هواداران تا همین امروز لطف داشتند و پیام‌های محبت آمیز دادند. شرایط کار با آقای ساپینتو هم خوب بود و چیزهای زیادی یاد گرفتم اما گاهی شرایطی پیش می‌آید که باید بروی و اگر روزی شرایط مهیا بود برگردی.

او در پایان گفت: از هیچ تیمی با من صحبت نشده و خودم هم تمرکزم روی این است که با خوبی و خوشی و گرفتن خسارت جدا شوم.

دیدگاهتان را بنویسید