پرحاشیه ترین ها

لطف کردی خداحافظی کردی سید جلال!

مجله فوتبالی :نامزد انتخاب به عنوان بهترین مدافع تاریخ فوتبال ایران؛ این فقط بخشی از کارنامه درخشان سید جلال حسینی است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تبدیل شدن از یک بازیکن بزرگ به یک فوق ستاره واقعی با تمامی ابعاد یک فرمانده در میدان، تبدیل کردن یک مسابقه فوتبال به تماشای درخشش و اقتدار یک مدافع مرکزی در طول 90 دقیقه.

حرفه ای، محترم و تلاش اغلب موفق در راه احترام به تیم های رقیب، زندگی سالم … اینها عباراتی هست که می تواند در یک سالن سینما و در سکانس ابتدایی فیلم زندگی سید جلال حسینی روی پرده نقره ای به نمایش در بیاید.

خیره کردن چشم علی پروین در همان ابتدایی درخشش در ملوان و بعد تبدیل شدن به امپراطور تیم نوپای علی دایی در سایپا و فتح عنوان قهرمانی در لیگ برتر. بعد انتقال به سپاهان و سه قهرمانی متوالی در لیگ برتر و در ادامه آغاز دوران درخشان در پرسپولیس.

در همین 24 ساعت بعد از انتشار پست خداحافظی از فوتبال، سید جلال حسینی مورد تمجید تقریبا تمامی ارکان فوتبال (حتی با افکاری و مختصاتی کاملا متضاد) قرار گرفته و اغلب ستایش‌گران او در یک نقطه مهم به اشتراک رسیده اند؛ بازیکن حرفه ای.

دیدگاهتان را بنویسید