پرحاشیه ترین ها

این چه کاری بود با حریف کردی آقای اسماعیل‌نژاد!

مجله فوتبالی : امین اسماعیل نژاد، ستاره تیم ملی والیبال ایران خالق یک صحنه فوق العاده جذاب دیگر در لیگ ملت‌ها شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

با وجود عملکرد نه‌چندان خوب تیم‌ملی در هفته اول، امین اسماعیل‌نژاد نمایش‌های جذابی ارائه داد و نوید ظهور یک ستاره فوق العاده را در والیبال ایران داد؛ پرش‌های عجیب و غریب امین و قدرت دست حیرت انگیز او نگاه‌ها را به خود جلب کرد و حتی چند باری صفحات فدراسیون جهانی والیبال، اسپک‌های زیبای این بازیکن را به اشتراک گذاشت که‌ با تمجید کاربران نیز مواجه شد.

اسماعیل نژاد در هفته دوم و با هماهنگی بیشتر با محمدطاهر وادی فرم ‌به مراتب بهتری را از خود به‌ نمایش گذاشت و در همه بازی‌های ایران لقب امتیازآورترین بازیکن تیم را یدک کشید. نه این که او دفاع نشد اما می‌توان به جرات گفت که مقابله او با مدافعان بزرگ دنیا به یک‌ چالش سخت و پیچیده برای آن‌ها تبدیل شد.

عملکرد خیره کننده ستاره نوظهور والیبال ایران در هفته سوم لیگ ملت ها نیز ادامه داشت و امین اسماعیل نژاد در جریان پیروزی بزرگ برابر لهستان تحسین برانگیز ظاهر شد. اوج کار اسماعیل نژاد در ست پنجم آن مسابقه بود، جایی که ستاره والیبال ایران از امتیاز 2 پشت خط سرویس رفت و تا وقتی که ما امتیاز 12 را کسب کردیم در همان موقعیت قرار داشت.

دیدگاهتان را بنویسید