جدیدترین ها

سود قطعی یونایتد بعد از فروش رونالدو؛ 90 میلیون یورو

مجله فوتبالی : جدایی رونالدو از منچستریونایتد از یک نظر برای اریک تن‌هاخ خبر خوبی است چرا که می‌تواند 90 میلیون یورو منابع مالی برای خرید بازیکنان مد نظرش در اختیار او بگذارد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

جدایی احتمالی کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد از نظر مالی برای این باشگاه کمک بزرگی خواهد بود.

دیروز مشخص شد که رونالدو با هدف بازی در چمپیونزلیگ قصد جدایی از شیاطین سرخ را دارد.

کریستیانو سال گذشته به اولدترافورد برگشت ولی اوضاع آنطور که انتظار می‌رفت پیش نرفت و یونایتد با کسب مقام ششمی در لیگ برتر جواز صعود به چمپیونزلیگ را بدست نیاورد.

رونالدو با دستمزد 500 هزار دلاری در هفته در حال حاضر گران‌ترین بازیکن یونایتد است. این رقم در یک سال مبلغی معادل 24 میلیون دلار خواهد شد. بعد از رونالدو، گران‌ترین بازیکن فعلی یونایتد، داوید دخیا است که در سال دستمزدی معادل 22 میلیون یورو می‌گیرد.

یونایتد پیش از این شامل جدایی چند بازیکن گرانقیمت دیگر بوده که رها شدن از بار اقتصادی پرداخت دستمزدهای کلان آنها از نظر مالی کمک بزرگی برای این باشگاه است. پل پوگبا، جسی لینگارد، خوان ماتا و نمانیا ماتیچ، از بازیکنانی هستند که در ماه‌های اخیر یونایتد را ترک کرده‌اند. نپرداختن دستمزد این چند بازیکن در سال چیزی در حدود 65 میلیون یورو صرفه‌جویی برای یونایتد به دنبال دارد.

دیدگاهتان را بنویسید