جدیدترین ها

واکنش داروین نونیز به کامنت های منفی شبکه های اجتماعی

مجله فوتبالی :مهاجم اهل اروگوئه لیورپول نسبت به انتقاد هوادارن در شبکه های اجتماعی واکنش نشان داد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مجله فوتبالی واکنش داروین نونیز به کامنت های منفی شبکه های اجتماعی

داروین نونیز در مورد کامنت های توهین آمیز در شبکه های اجتماعی گفت: “من پیش تر خیلی به این کامنت ها نگاه میکردم و روی من تاثیر داشت و اگر کسی بگوید این نظرات روی او تاثیر ندارد قطعا دروغ گفته و این نظرات همیشه روی شما تاثیر منفی دارد. اما مدتی است تلاش کردم که آنها را نادیده بگیرم چون دیدن آنها هیچ سودی ندارد. من در ماه های اخیر به پست های شبکه های اجتماعی نگاه نمی کنم حتی نکات مثبت اگر یک بازی برام بد پیش بره فقط به خانواده ام تکیه میکنم. اتفاقی که تو در یک بازی رخ داده قابل جبران نیست اما همیشه زمان جبران کردن وجود دارد.”

این بازیکن در مورد شعار های اندی کارول در ورزشگاه و مقایسه او با مهاجم پیشین لیورپول اضافه کرد: “در بازی با ناتینگهام فارست هواداران این تیم برای من سروی می‌خواندند اما من چیزی متوجه نشدم. من در نهایت له آنها گل زدم و کلوپ در رختکن به من گفت که آنها را شرمنده کردی و این بهترین جواب برای آنها بود. از لحظه ای که فوتبال بازی کردن را آغاز میکنید تا زمانی که بازنشسته شوید همیشه افرادی هستند که از شما انتقاد میکنند و نباید به همه چیز اهمیت داد.”

دیدگاهتان را بنویسید