اخبار

مهدی طارمی؛ لطفا 2022 بیشتر مراقب خودت باش!

مهدی طارمی؛ لطفا 2022 بیشتر مراقب خودت باش!

مجله فوتبالی : 2021 برای مهدی طارمی درخشان و با گلزنی تمام شد؛ اما 2022 کلی رویای مشتریک با یکدیگر داریم. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید. 

به گزارش مجله فوتبالی ، بزرگ ترین ستاره های دنیای فوتبال هم دوران خشک‌سالی و ناکامی را تجربه کرده اند و بی تردید مهدی طارمی نیز از این قاعده مستثنی نیست. ستاره حالا باتجربه فوتبال ایران در سال 2021 به قدری درخشان ظاهر شد که این افت چند هفته ای اواخر سال نه در ذهن خود او و نه در سر ما نخواهد ماند و بی تردید 2022 اهداف مهم تری پیش روی یکی از بهترین بازیکنان فوتبال آسیا قرار دارد.

2021 برای مهدی طارمی با درخشش های متوالی این بازیکن در لباس پورتو آغاز شد و او خیلی زود و در همان فوریه دروازه یوونتوس را در لیگ قهرمانان باز کرد. علیرغم اخراج عجیب و البته سخت‌گیرانه در دیدار برگشت، نماینده پرتغالی بیانکونری با کریستیانو رونالدو را حذف کرده و راهی جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان شد تا در پایان بازی شاهد اشک های مهدی طارمی در آغوش سرخیو کونسیسائو باشیم.

غیبت در بازی رفت مقابل چلسی با برگردان تاریخی و به یادماندنی در مسابقه برگشت در دقایق پایانی جبران شد و گرچه پورتو در نهایت مقابل قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان شکست خورد، اما پرواز هنرمندانه ستاره ایرانی و ضربه استثنایی به گوشه دروازه ادوارد مندی، بی تردید به یکی از لحظات زیبای حتی تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل شد.

در همین روزهای ابتدایی سال 2022 نام مهدی طارمی در بین نامزدهای جایزه پوشکاش قرار گرفته و او احتمالا از شانس قابل توجهی برای کسب جایزه زیباترین گل سال نیز برخوردار است. اما در ادامه موعد برنامه دشوار تیم ملی در اواسط سال میلادی فرا رسید. شاگردان دراگان اسکوچیچ بر تکیه بر درخشش ستاره های خط حمله خود مانند مهدی طارمی، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش… و البته استحکام دفاعی، به چهار پیروزی متوالی دست یافته و افتضاح دوران مارک ویلموتس را جبران کردند.

دیدگاهتان را بنویسید