جدیدترین ها

عدم تاثیر قهرمانی منچستریونایتد در جام حذفی انگلیس بر آینده اریک تن هاگ

مجله فوتبالی :پروسه ششمین اخراج مربیان فصل جاری تیم های بزرگ اروپایی به زودی کلید خواهد خورد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مجله فوتبالی عدم تاثیر قهرمانی منچستریونایتد در جام حذفی انگلیس بر آینده اریک تن هاگ

مطابق خبر نشریه دیلی میل ششمین سرمربی اخراجی این فصل لیگ های مهم اروپا از منچستریونایتد خواهد بود به نظر می رسد بعد از توماس توخل ، مائوریسیو پوچتینو ، استفانو پیولی ، ماسیمیلیانو الگری و ژاوی ، حالا نوبت به اریک تن هاگ مربی هلندی شیاطین سرخ رسیده که آماده اخراج شود.

با توجه به این خبر به نظر قهرمانی یا عدم قهرمانی در جام حذفی تاثیری بر روی نظر مدیران منچستریونایتد ندارد . چهارم شدن شیاطین سرخ در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا ، عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده و نمایش بسیار ضعیف تیم پرافتخار فوتبال انگلیس برابر تیم‌ های لیگ برتری باعث شده که مدیران شیاطین سرخ بدون توجه به دیدار فردا ، تصمیم خود را از قبل گرفته باشند.

منچستریونایتد با مدیر برنامه چند سرمربی ارتباط برقرار کرده و شرایط کاری آنها را جویا شده و البته تصمیم قطعی مدیران باشگاه بعد از فینال حذفی انگلیس مشخص می شود اما اخراج اریک تن هاگ یک گزینه کاملا جدی است و پس از فینال تکلیف نهایی مربی هلندی مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید