پرحاشیه ترین ها

باکسینگ دی سپاهان با سه سفر تاریخی به اراک

باکسینگ دی سپاهان با سه سفر تاریخی به اراک

مجله فوتبالی : تیم فوتبال سپاهان طی بیست و چهار روز آینده باید 5 دیدار حساس و سرنوشت ساز را در مسیری که برای فتح لیگ و جام حذفی آغاز کرده، پشت سر بگذارد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید. 

به گزارش مجله فوتبالی ، قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فصل 1401-1400 برگزار شد و سپاهان که در مرحله یک شانزدهم موفق به شکست یک بر صفر شهید اورکی اسلامشهر در ورزشگاه نقش جهان شده بود، حالا باید طبق قرعه با آلومینیوم مصاف بدهد که در اولین مرحله توانست تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز را در خانه از پیش رو بردارد و با وجود میزبانی هر دو تیم در مرحله یک شانزدهم، قرعه رای به میزبانی شاگردان خطیبی در دیدار مرحله بعدی جام حذفی داد.

این البته تنها یکی از پنج مسابقه‌ای است که محرم نویدکیا و تیمش باید طی 24 روز آینده ( از هشتم دی ماه تا دوم بهمن ماه 1400) پشت سر بگذارند و جالب اینکه سه مسابقه از این پنج مسابقه به طرز عجیبی در ورزشگاه امام خمینی اراک برگزار می‌‎شود؛ این یعنی تعداد بازی‌های طلایی‌پوشان اصفهانی تا پایان نیم فصل لیگ بیست و یکم، با تیم آلومینیوم اراک برابری خواهد کرد و هر کدام سه مسابقه در امام خمینی برگزار خواهند کرد. سپاهان این بیست روز فشرده و حیاتی را از روز چهارشنبه ( هشتم دی‌ماه ) با مصاف مقابل پرسپولیس در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر در استادیوم امام خمینی اراک آغاز می‌کند و سپس باید پنج روز بعد (دوشنبه سیزدهم دی ماه) برای مصاف با شهرخودرو به مشهد سفر کند.

دیدار بعدی شاگردان محرم نویدکیا در چارچوب هفته چهاردهم شنبه (هجدهم دی‌ماه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان مقابل فولادخوزستان برگزار خواهد شد؛ دیداری که بی‌شک یکی از سخت‌ترین مسابقات فصل سپاهان است و در واقع همین تیم بود که فصل گذشته در کورسی که سپاهان و پرسپولیس برای قهرمانی داشتند، با متوقف کردن شاگردان محرم نویدکیا در اصفهان و سپس اهواز و گرفتن چهار امتیاز، از رسیدن به جام محروم کرد. ضمن اینکه در جام حذفی هم شاگردان نکونام در مرحله یک هشتم موفق به شکست تیم محرم نویدکیا در ضربات پنالتی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید