اخبار

لیست فروش شش نفره رئال مادرید در زمستان

لیست فروش شش نفره رئال مادرید در زمستان

مجله فوتبالی : رئال مادرید شش بازیکن را در لیست فروش زمستانی خود قرار داده است که گرت بیل بازیکن ولزی یکی از شاخص ترین چهره هاست. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید. 

به گزارش مجله فوتبالی ، بیل به علت مصدومیت چهار ماه است که در رئال مادرید بازی نکرده است و در آخرین ماه های قراردادش با رئال مادرید قرار دارد. بیل تا قبل از سال 2018 در رئال مادرید نقش مهمی داشت اما به تدریج افت کرد و رابطه خوبی با هواداران ندارد.

مارکا گزارش داده است که گرت بیل در صدر لیست فروش زمستانی رئال قرار دارد چرا که باشگاه خوشحال می شود که از پرداخت دستمزد این بازیکن در نیم فصل دوم معاف شود.

ایسکو نیز شرایط مشابهی دارد و در شش ماه پایانی قراردادش است و به همین خاطر رئال مادرید با رفتن او هم مشکلی ندارد. مارسلو کاپیتان رئال مادرید نیز دقیقا مثل دو نفر دیگر در ماه های پایانی قراردادش است و با توجه به این که در این فصل فقط پنج بازی داشته، مشکلی با رفتنش وجود ندارد.

علاوه بر سه نفر مذکور می توان به ماریانو دیاز، لوکا یوویچ و ادن هازارد اشاره کرد که در نیم فصل اول نقش بسیار کمرنگی داشته اند. البته باشگاه در مورد این سه نفر فقط در صورتی راضی به جدایی می شود که پیشنهاد خوبی دریافت کند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید