جدیدترین ها

تماس تلفنی مالک چلسی برای جذب ستاره بارسلونا

مجله فوتبالی :تاد بولی، مالک جدید چلسی، مستقیما با فرانکی دی یونگ، هافبک هلندی بارسلونا، در مورد انتقال به استمفوردبریج تماس گرفته است.برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 فرانکی دی یونگ، ستاره 25 ساله بارسلونا، طی چندین ماه اخیرا به شدت مورد توجه منچستریونایتد قرار داشته و بارها مذاکراتی بین دو باشگاه برای این انتقال انجام گرفته است. اما تا امروز توافقی حاصل نشده و به نظر می رسد خود این هافبک هلندی تمایلی به انتقال به اولدترافورد برای فصل بعد ندارد. اما نشریه میرر در گزارشی مدعی شد باشگاه چلسی نیز اکنون به رقابت برای جذب این بازیکن پیوسته و قصد دارد به هر ترتیبی دی یونگ را برای فصل بعد جذب کند.

ستاره آژاکس تمایل چندانی برای ترک بارسلونا ندارد و با وجود توافق این باشگاه با یونایتد با مبلغ هنگفت 73 میلیون پوند، شانس انتقال به اولدترافورد را رد کرده است. به نظر می رسید چلسی شانس بیشتری برای متقاعد کردن دی یونگ برای انتقال به لیگ برتر داشته باشد، زیرا ناکامی یونایتد در راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا باعث شده حتی ستاره های فعلی این تیم از جمله کریستیانو رونالدو نیز رغبت چندانی به ماندن در این باشگاه نداشته باشند.

اما دی یونگ در طول یک تماس تلفنی طولانی با تاد بولی، ظاهرا دوباره تاکید کرده که تمایلش به ماندن در نوکمپ و پایبندی به قراردادش با بارسلوناست. این بازیکن حدود 14 میلیون پوند دستمزد طلبکار است و پرداخت دستمزد سالانه او برای باشگاه اسپانیایی دشوار خواهد بود. اما علیرغم تمایل کاتالان ها به فروش دی یونگ، خود او هنوز تصمیمی مبنی بر رفتن نگرفته و تلاش منچستریونایتد و در ادامه چلسی بی نتیجه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید