جدیدترین ها

تماس امباپه؛ ستاره فرانسوی پیگیر پوگبا شد

مجله فوتبالی :کیلیان امباپه شخصا با پل و ماتیاس پوگبا تماس گرفته تا در مورد شایعات عجیب اخیر از آنها سوال کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

فرصت چندانی تا شروع جام جهانی 2022 قطر نمانده و اگرچه تیم ملی فرانسه بی تردید یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی محسوب می شود، اما اردوی این تیم اخیرا درگیر بحران غیرمنتظره ای شده است. ماتیاس پوگبا، برادر ستاره فرانسوی یوونتوس اخیرا ادعای عجیبی را مطرح کرده و مدعی شد پل پوگبا یک جادوگر برای طلسم کردن کیلیان امباپه استخدام کرده است. البته هافبک تیم ملی فرانسه در جریان صحبت با پلیس این اخبار را تکذیب کرده و مدعی شد برادرش به همراه یک گروه خلافکار، قصد دریافت رشوه از این بازیکن داشته اند.

حالا شبکه RTL مدعی شد کیلیان امباپه در این بحبوحه با هر دو برادر تماس گرفته و از آنها در مورد صحت و سقم این شایعات سوال کرده است. این تماس روز پنجشنبه با برادران پوگبا انجام شده و امباپه از هر دو نفر خواسته حقیقت را این مورد به او بگویند. البته جزئیات مکالمه هنوز فاش نشده، اما به نظر می رسد ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن از انتشار این اخبار رضایت نداشته و می خواهد خودش شخصا در جریان واقعیت داستان قرار بگیرد.

حتی چندی قبل اخباری منتشر شد که در صورت واقعیت داشتن داستان، کیلیان امباپه از هم تیمی اش در ترکیب تیم ملی فرانسه شکایت خواهد کرد. به نظر می رسد دیدیه دشان نیز در حال بررسی این اتفاقات بوده و البته از انتظار چنین اخباری در فاصله دو ماه مانده به شروع جام جهانی رضایت ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید