جدیدترین ها

توئیت جنجالی مدافع بارسلونا پاک شد!

مجله فوتبالی :به نظر می رسد جوردی آلبا، مدافع باتجربه بارسلونا، از رفتار این باشگاه با خودش چندان راضی نیست. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

اخبار حاکی از آن بود که ژاوی چندان از شرایط جوردی آلبا مدافع اسپانیایی تیمش رضایت نداشته و در صورت امکان، ترجیح می دهد او را به فروش رسانده و بازیکن دیگری را برای حضور در پست مدافع چپ جذب کند. 48 ساعت پیش اینتر برای جذب جوردی آلبا وارد عمل شد و مذاکراتی بین طرفین شکل گرفت، اما خود این بازیکن تمایلی به رفتن نداشت و این انتقال منتفی شد. به نظر می رسد بارسلونا خواهان جذب توماس مونیه بوده و با ماندن یوردی آلبا، به توافق با هکتور بیرین رضایت داده است. حالا مدافع باتجربه بارسا دیشب توئیتی را بازنشر کرده و البته خیلی زود حذف کرد تا نارضایتی خود را از این شرایط نشان دهد.

در این توئیت عنوان شده بود که بارسلونا مجبور شد به دلیل امتناع آلبا از پیوستن به اینتر، از جذب توماس مونیه صرف نظر کرده و به سراغ هکتور بیرین برود. در واقع اگر آلبا به اینتر ملحق می شد، بارسا می توانست مونیر را که هدف اصلی ژاوی و این باشگاه بود را به خدمت بگیرد، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

باید در نظر گرفت که جذب توماس مونیه نزدیک به 12 میلیون یورو برای باشگاه هزینه داشت و تنها در صورت خروج یکی از بازیکنان از بارسلونا قابل انجام بود. بنابراین و با جدایی پی‌یر امریک اوبامیانگ، سرجینو دست و مارتین بریتویت در 24 ساعت پایانی، بارسلونا توانست عملیات جذب مارکوس آلونسو و هکتور ببرین را به پایان برساند و به این ترتیب تیم خود را برای فصل جدید ببندد.

دیدگاهتان را بنویسید