جدیدترین ها

بحران عجیب مدعی اول قهرمانی جام جهانی!

مجله فوتبالی :پل پوگبا، گرفتار مهلکه‌ای از اتهامات مربوط به باج‌خواهی، جادوگری و مردان مسلح شده است و در این میان، پلیس فرانسه در حال تحقیق است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 پل پوگبا هافبک 29 ساله فرانسوی پس از جدایی از منچستریونایتد در تابستان امسال، با یوونتوس قرارداد امضا کرده و امیدوار است بتواند نقش مهمی در جام جهانی قطر در ترکیب دیدیه دشان ایفا کند. اما این بازیکن اکنون با مشکلی عجیب روبرو شده و جالب اینجاست که نقش اصلی این بحران را ماتیاس پوگبا، برادر بزرگترش و بازیکن سابق تیم هایی کرو، ورکسام و کرالی بازی می‌کند. اخیرا ماتیاس، پل را بزدل، خائن و ریاکار نامیده و او را به استخدام جادوگر برای خراب کردن کیلیان امباپه متهم کرده است.

ماجرا چگونه شروع شد؟

این داستان وقتی شروع شد که ماتیاس پوگبا ویدیوهایی را منتشر کرد و نوید افشاگری‌های بزرگ در مورد برادر کوچکترش را داد. این ویدیو در اینستاگرام به زبان‌های فرانسوی، انگلیسی و ایتالیایی منتشر شد. او در این ویدئو گفت: “هم‌تیمی‌های برادرم و حامیان مالی او شایسته دانستن مسائل خاصی هستند تا با آگاهی کامل تصمیم بگیرند و متوجه شوند که آیا

نمایندگان پل پوگبا چه واکنشی نشان دادند؟

وکیل ستاره یوونتوس، روز بعد، بیانیه‌ای منتشر کرد و “تهدید و تلاش توسط یک باند سازمان یافته برای اخاذی ” را محکوم کرد. وکیل پوگبا در ادامه مدعی شد که اظهارات برادر موکلش متاسفانه تعجب‌آور نبوده و پوگبا به مقامات پلیس درباره آنچه در جریان بوده، هشدار داده است.

ادعای طرح اخاذی چه بوده است؟

به گزارش سایت فرانس اینفو، پل پوگبا به بازرسان گفته زمانی که برای شرکت در دو بازی دوستانه با لباس تیم ملی در فرانسه حضور داشته، توسط مردان مسلح تهدید شده است. پل پوگبا می‌گوید دوستان قدیمی‌اش او را به آپارتمانی برده و این بازیکن را سرزنش کردند که از زمان تبدیل شدن به یک سوپراستار جهانی به آنها کمک مالی نکرده است.

این افراد 13 میلیون یورو (در واقع سالی یک میلیون یورو بابت کل دوران ورزشی این بازیکن) مطالبه کردند. پوگبا 100 هزار یورو داده و تصور می‌کرده که این پایان کار است، اما گروه همچنان او را تهدید می‌کند. گفته می‌شود که پوگبا به بازرسان گفته که باج‌گیران را در ماه آوریل در منچستر و همچنین در ژوئن در زمین تمرین یوونتوس در تورین دیده و آنها به تلاش برای اخاذی ادامه داده‌اند. او برادرش را نیز در گروه باج‌گیران می‌شناسد و اینجا همان مرحله‌ای بود که در این مورد به وکلای یوونتوس اطلاع داد و آنها نیز پلیس را مطلع کردند.

روابط پوگبا با دوستان و خانواده‌اش چگونه است؟

پوگبا به پلیس توضیح داده که همیشه با این گروه بسیار رفیق بوده و از نظر مالی به آنها کمک کرده است. اما در ژانویه گذشته او میزبان یکی از دوستانش در منچستر بوده و متوجه شده که مهمانش از کارت اعتباری پوگبا 200 هزار یورو سرقت کرده است.

داستان جادوگری چیست؟

پل پوگبا به پلیس گفته که از راهنمایی آشنا به مسائل روحی و معنوی کمک گرفته است تا از او برابر آسیب محافظت کند. اما برادر پل ادعا می کند که این بازیکن از یک جادوگر برای طلسم کردن حریفان و هم‌تیمی‌هایش استفاده کرده و البته پوگبا قویا این شایعه را رد کرده است.

گفته می‌شود که این گروه در ازای انتشار ویدیوهای جادوگری که وکیل پوگبا آن‌ها را رد می‌کند، سعی در اخاذی از پوگبا دارند و البته وجود این ویدیوها نیز توسط پوگبا تکذیب شده است.

این وسط ماجرای کیلیان امباپه چه بوده؟

ماتیاس پوگبا مدعی شده که برادرش از یک جادوگر خواسته تا به امباپه آسیب برساند. ماتیاس پوگبا در توییتر نوشت: “کیلیان، من هیچ مشکلی با تو ندارم و حرف‌های من به نفع توست. همه چیز درست و اثبات شده است، مارابوت (جادوگر) را همه می‌شناسد. انسانی غرق شده در جادو، هرگز خوب نیست که یک منافق و خائن در کنار خود داشته باشی.”

چه اتفاقی ممکن است در ادامه رخ دهد؟

باید دید که آیا مقامات فرانسوی علیه این افرادی که در توطئه اخاذی نقش داشته‌اند، اقدام خواهند کرد یا خیر. پل پوگبا علیرغم مصدومیت چند هفته قبل، امیدوار است که در جام جهانی ماه نوامبر، بازیکن کلیدی تیم ملی فرانسه باشد.

نوئل لوگرات، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه، در این رابطه گفت: ما تازه در آغاز این ماجرا هستیم. تا جایی که من می‌دانم هیچ‌کس در دادگاه حضور نداشته و در این مرحله فقط شایعاتی وجود دارد. من پل را دوست دارم و امیدوارم این داستان، مشکلی در مورد جایگاه او در تیم ملی فرانسه ایجاد نکند.”

دیدگاهتان را بنویسید