جدیدترین ها

نریمان جهان: کار را برای استقلال سخت کرده بودیم

مجله فوتبالی :هافبک هجومی نفت مسجد سلیمان می گوید در ادامه فوتبال چشم نوازتری ارائه خواهند داد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

سامان نریمان جهان روز خوبی را مقابل استقلال پشت سر گذاشت ولی در گلزنی و پاس گل ناکام ماند. وی در مورد تساوی نفت مسجدسلیمان مقابل آبی ها به خبرنگار ما گفت: بازی سختی برای هر دو تیم بود و به جرات می گویم یکی از سخت ترین بازی های استقلال بود چون ما تیم با برنامه ای هستیم و طبق هدفی که داریم پیش می رویم و می دانیم از بازی ها چه می خواهیم.

او ادامه داد: من به اتفاقات بازی کاری ندارم، روی یک اتفاق ممکن است گل بخوری یا گل بزنی ولی از تیم های با برنامه هستیم و در  این ۴ بازی این را همه فهمیدند. با تعداد پاس هایی که می دهیم و مالکیتی که داریم این موضوع را اثبات کردیم. تنها در بازی با هوادار مالکیت توپ ما کمتر بود که آن هم طبیعی است چون از حریف پیش افتاده بودیم و میزبان برای جبران گل خورده تلاش می کرد.

وی اظهار داشت: وقتی یک تیم مالکانه بازی می کند یعنی با برنامه است. امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم. در بازی با استقلال موقعیت های خوبی داشتیم. من خودم دو سه پاس دادم که آفساید شد. کار را برای استقلال سخت کردیم. تیم ما باید سه امتیاز را می گرفت چون واقعا بهتر بودیم. امیدوارم این باری را سر لوحه کار خود قرار دهیم و از بازی های بعد بهتر باشیم.

او که در بازی با استقلال یک فرصت خوب را از دست داد، گفت: بالاخره در بازی موقعیت هایی پیش می آید. برای یک بازیکن بیشتر و برای یک بازیکن کمتر و مهم آن موقعیتی است که به گل تبدیل می شود. امیدوارم در بازی های بعدی خودم و سایر بچه ها از موقعیت های مان بهتر استفاده کنیم و بتوانیم با گل های خوب امتیازات خوبی بگیریم. انشاالله روند رو به رشدی داشته باشیم.

وی در مورد مهره های با کیفیتی که نفت مسجد سلیمان در خطوط جلویی دارد توضیح داد: فوتبال یک بازی ۱۱ نفره است. درست است فوروارد و هافبک خوب کار می کنند که می توانید حفظ توپ کنید ولی دفاع راست و چپ از همه چیز مهمتر است. تمام بازیکنان باید به هم کمک کنند، نمی توان گفت یک خط خوب است یک خط بد، همه خطوط خوب هستند. روز به روز داریم پیشرفت میکنیم و قطعاً فوتبال چشم‌ نوازتری را بازی خواهیم کرد.

نریمان جهان در پایان در مورد دیدار پیش رو با صنعت نفت آبادان افزود: صنعت نفت بازی قبلی را در آزادی به پرسپولیس واگذار کرده است. به نظرم تیم خوب و پرتلاشی هستند. شناخت کافی از آنها ندارم ولی همین را بگویم که بازی در آبادان همیشه سخت است. احساس می‌کنم امسال کار برای همه تیم‌ها سخت است چون ما مس کرمان را بردیم، مس پیکان را در خانه خود برد و پیکان ما را زد، این یک گردش است این یعنی تیم ها همه قدرتمند هستند و از تک موقعیت ها استفاده می کنند، در نتیجه باید حواسمان جمع باشد که بتوانیم روند خوبمان را ادامه بدهیم. انشاالله تا بازی دهم که لیگ شکل واقعی خود را می گیرد، بتوانیم جایگاه خوبی داشته باشیم و این اعتماد به نفس را به بچه ها و کادر بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید