اخبار

مدیر تیم آلومینیوم: تلاش می‌کنیم دیدارمان با نساجی در آرامش برگزار شود/ پیش‌بینی شیطنت‌ها را می‌کردیم

مجله فوتبالی : مدیر تیم آلومینیوم اراک گفت که این باشگاه تلاش می‌کند دیدار روز چهارشنبه نماینده استان مرکزی با نساجی در اراک، در آرامش کامل برگزار شود. رای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مدیر تیم آلومینیوم: تلاش می‌کنیم دیدارمان با نساجی در آرامش برگزار شود/ پیش‌بینی شیطنت‌ها را می‌کردیم

به گزارش مجله فوتبالی درباره اتفاقات دیدار فینال جام حذفی فوتبال اظهار داشت: به باشگاه نساجی احترام می‌گذاریم، اما با توجه به سابقه برخی افراد، پیش‌بینی می‌کردیم این شیطنت‌ها انجام شود.

فلسفه تعیین میزبان و میهمان، مشخص شدن نیمکت و رختکن تیم‌هاست، اما اعضای تیم نساجی به رختکن تیم میهمان رفته بودند. این موضوع را به اطلاع نماینده سازمان لیگ رساندیم و برخی از عوامل نساجی، درهای رختکن را از داخل قفل کردند.وی راجع به دلیل آغاز درگیری‌ها بیان کرد:

نیروهای یگان ویژه، مدیران سازمان لیگ و مسئول برگزاری جام حذفی در می‌زدند، اما کسی حاضر نمی‌شد آن را از داخل باز کند! قرار شد بازیکنان نساجی به رختکن تیم خود بروند و وسایل آنها منتقل شود. با شیطنت تدارکات حریف، اعضای تیم نساجی از این موضوع مطلع شدند و درگیری به وجود آمد.

سرمربی نساجی از ادبیات خوبی استفاده نکرد و به محمد نوازی جسارت کرد. این اتفاق با مدیریت طرفین و یگان ویژه به پایان رسید و انگیزه ما چندبراب

دیدگاهتان را بنویسید