اخبار

نساجی شایسته قهرمانی بود/ حدادیان با دل و جان به فوتبال آمد

مجله فوتبالی : عضو هیات مدیره باشگاه نساجی گفت: در پروسه جام حذفی تیم ما بهترین عملکرد را نسبت به سایرین داشت و با شایستگی به مقام قهرمانی در این مسابقات رسید. رای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

نساجی شایسته قهرمانی بود/ حدادیان با دل و جان به فوتبال آمد

به گزارش مجله فوتبالی، تیم فوتبال نساجی چهارشنبه شب در فینال جام حذفی فوتبال کشور با یک گل آلومینیوم اراک را در ورزشگاه آزادی شکست داد تا به عنوان قهرمان سی و پنجمین دوره این مسابقات شناخته شود.

امیر عرب عضو هیات مدیره این باشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این قهرمانی را قبل از همه به مردم استان مازندران خاصه مردم شهر قائمشهر تبریک می‌گویم.

نساجی می‌تواند الگوی خوبی برای تیم‌های شهرستانی و به ویژه تیم‌های ریشه دار شهرستانی باشد و همچنین می‌تواند یک الگوی کاملاً مناسب برای تیم‌هایی باشد که در بخش خصوصی اداره می‌شوند.

ما یک تیم شهرستانی بودیم که حتی زمین بازی هم نداشتیم و تمام دیدارهایمان را خارج از خانه انجام دادیم، با این وجود فعل خواستن را صرف کردیم و به آنچه شایسته‌اش بودیم رسیدیم.

معاون پیشین باشگاه استقلال و عضو کنونی هیات مدیره باشگاه نساجی در ادامه تصریح کرد: امیدوارم دستگاه ورزش نگاه ویژه‌ای به نساجی داشته باشد و با تاسی از نحوه اداره این باشگاه در بخش خصوصی، به خصوصی سازی در بسیاری از باشگاه دولتی و نیمه دولتی تسری بخشد

دیدگاهتان را بنویسید