جدیدترین ها

بازگشت مربی سابق تیم‌ملی به لیگ بعد از تصادف وحشتناک

مجله فوتبالی :رز جدیدی زاده بعد از گذراندن دوران نقاهت ۷ ماهه، در فصل جدید سوپرلیگ فوتسال هدایت نماینده نطنز را بر عهده خواهد داشت. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

حدود یک سال و نیم قبل رز جدیدی زاده دچار یک تصادف بسیار خطرناک شد و بعد از چندین عمل جراحی و گذراندن دوران نقاهت ۷ ماهه حالا به عنوان سرمربی نماینده نطنز با مدیران این باشگاه به توافق رسیده.

جدیدی زاده در گفت‌و‌گو با “ورزش سه” در خصوص حادثه‌ی تصادف و گذراندن دوران نقاهت گفت: در فصل ۴۰۰-۹۹ بود که باتوجه به عدم تحقق وعده‌های مسئولان حفاری مبنی بر در نظر گرفتن محل سکونت برای من که در آن فصل به عنوان مدیرفنی تیم با آنها همکاری می‌کردم، مجبور بودم این مسیر را همیشه در تردد باشم و سرانجام در یک تصادف وحشتناک بعد از بازی در اصفهان پای راست و فک من کاملا خرد شد، بطوری که پزشکان آبادان نتوانستند برای من کاری انجام دهند و بلافاصله توسط خانواده‌ام به تهران منتقل شدم.

جدیدی زاده اضافه می‌کند: با توجه به گذراندن دوران نقاهت و عمل‌های متعدد در حال حاضر شرایط نسبتاً خوبی برای حضور مجدد در فوتسال دارم و با مسئولان باشگاه نطنز برای هدایت این تیم به توافق رسیده‌ام.

جدیدی زاده در خصوص حضور نطنز در لیگ فوتسال عنوان می‌کند: سال گذشته این تیم در لیگ یک بوده و در پایان فصل موفق به صعود به لیگ برتر شدند، اما با تصمیم مدیران این باشگاه، امتیاز بوتاپارس ایرانیان را خریداری کردند و این تیم قرار است در اولین دوره سوپرلیگ تیم‌داری کند که فکر می‌کنم اتفاق ویژه‌ای باشد.

سرمربی نماینده نطنز در خصوص شرایط این تیم پیش از شروع اولین دوره سوپرلیگ فوتسال عنوان کرد: در حال حاضر حدود ۲ هفته است که تمرینات ما در نطنز شروع شده، بازیکنان شاخص و مطرحی در تیم ما حضور ندارند اما  مدیریت باشگاه در حال مذاکره با چند بازیکن مدنظر کادرفنی است.

دیدگاهتان را بنویسید