جدیدترین ها

گوستاوو آخرین خرید خارجی تراکتور نیست

مجله فوتبالی :تراکتور امروز بمب نقل و انتقالاتی خود گوستاوو را معرفی کرد ولی این پایان جذب ستاره خارجی نخواهد بود. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تراکتور که در پنجره تابستانی با خریدهای داخلی نتوانست هواداران خود را راضی کند، کار را به دفتر استانبول انتقال داد؛ جایی که در آن بخش مهمی از کارها پیش می رود و  تابلو ون یکادش نماد خوشبختی هواداران است.

غلامرضا صادقیان به عنوان یکی از مدیران مورد اعتماد محمدرضا زنوزی در دفتر استانبول مستقر و وظیفه مذاکره و عقد قرارداد با گزینه های مدنظر باشگاه را به عهده دارد. او در سال اول خصوصی شدن تراکتور، مدیرعامل این باشگاه بود. با توجه به اینکه عصر کهکشانی سرخ پوشان در زمان صادقیان رقم خورده بود اکنون بعد از اینکه تراکتوری ها یک سال عذاب آور را تجربه کردند، بازگشت او می تواند نوید بخش روزهای پرستاره برای تی تی ها باشد.

اولین انتقال پر سر و صدای فصل تراکتور مربوط به صفا هادی بود که صادقیان در عکس یادگاری آن دیده شد تا بازگشتش به صورت غیررسمی اعلام شود. او در ادامه به‌عنوان عضو هیئت مدیره تراکتور معرفی شد و دقایقی بعد رضا اسدی در کنار او با سرخ پوشان قرارداد بست. امروز گوستاووی برزیلی نیز به عنوان سومین خرید خارجی تراکتور در ترکیه معرفی شد.

البته این پایان کار نیست و صادقیان در استانبول با یک مهاجم خارجی در حال مذاکره است، فورواردی که بردیف به شدت دنبال اوست. منابع نزدیک به باشگاه این مهاجم را بمب اصلی تراکتور می دانند. حال باید دید چهارمین خرید خارجی چه زمانی در دفتر استانبول و مقابل تابلوی معروف معرفی خواهد شد و آیا واقعا این مهاجم بزرگتر از گستاوو خواهد بود یا خیر؟!

دیدگاهتان را بنویسید