جدیدترین ها

دیپورت یکی از خریدهای تراکتور توسط بردیف

مجله فوتبالی :سرمربی تراکتور که از عملکرد یکی از خریدهای تابستانی تراکتور راضی نیست، خواستار فسخ قرارداد او شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 تیم تراکتور تمرینات پیش فصل خود را زیر نظر قربان بردیف در تبریز و سپس ترکیه پیگری کرد تا خود را مهیای فصل جدید کند. این تیم برای جبران فصل گذشته در نقل و انتقالات هم فعال بود. سرمربی سرخ پوشان وسواس زیادی روی این خریدها دارد و منابع نزدیک به باشگاه از دیپورت یکی از بازیکنان جدید توسط او خبر می دهند.

طی فصل های اخیر ناهمگون بودن ترکیب و فاصله زیاد بین نفرات اصلی و ذخیره، از جمله عوامل تاثیر گذار در نتایج ضعیف تیم تراکتور بوده که سرمربی ترکمنی-روسی این تیم به دنبال حل مشکل یاد شده است.

بردیف که در طول هفته های اخیر حسابی شاگردان خود را برای آمادگی هر چه بیشتر، تحت فشار زیادی گذاشته، از عملکرد یکی از خریدهای تابستانی تیمش رضایت نداشته و خواستار تعیین تکلیف او شده است.

این مربی کهنه کار در طول اردوی ترکیه سعی در شناخت کامل شاگردانش داشت تا بتواند برای فصل جدید روی توانایی های آنها در زمینه های مختلف برنامه ریزی کند. طی این ارزیابی ها چند بازیکن نتوانستند رضایت او را جلب کنند؛ در بین این نفرات یکی از بازیکنان تازه واردی که سه هفته پیش به تراکتور پیوست، وضعیت حادتری دارد و اگر مشکلی از بابت بندهای قرارداد وجود نداشته باشد، به زودی شاهد فسخ قرارداد او خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید