جدیدترین ها

حمله تند سردار به یک بازیکن:مرد باش، به درد تیم ملی نمی‌خوری!

مجله فوتبالی : سردار آزمون ستاره خط حمله تیم ملی ایران در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر به ماجراهای اخیر تیم ملی واکنش نشان داد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

ساعاتی پس از اعلام نظر کمیته فنی مبنی بر تصمیم بر برکناری دراگان اسکوچیچ، فوتبال برتر به استقبال این اتفاق رفت و در بخش اول برنامه‌اش در این خصوص گفت‌وگویی ویدیویی با سردار آزمون ترتیب داد.
سردار آزمون صحبت‌های خودش را این‌گونه آغاز کرد:”همیشه اختلاف نظر در اردوی تیم ملی بوده؛ چه در زمان قبل و چه در حال حاضر. اما دلیل نمی‌شود بازیکنان دو دسته شوند. باورتان نمی‌شود ولی من دیشب با مهدی طارمی و کریم انصاری‌فرد حرف زدم. مردم مطئمن باشند بچه‌ها تمام تلاش خودشان را در دیدارهای دوستانه و جام جهانی می‌کنند و برای این پرچم می‌جنگند تا آنها را خوشحال کنند.”
سردار با تببین قصدش از استوری اینستاگرامی‌ منتشرشده گفت:”من به‌عنوان بازیکن تیم ملی وظیفه داشتم از کشورم در مواقع سخت حمایت کنم و این کار را کردم. بچه‌هایی هم که این کار را کردند، همین قصد را داشتند ولی در مورد استوری برخی از بچه‌ها که دوستان صمیمی‌ام هستند، بهتر است حرفی نزنم و خودمان بین بچه‌ها حل می‌کنیم.”

سردار با قائل شدن حق برای خودش در خصوص حمایت از سرمربی تیم ملی به‌واسطه سابقه‌اش گفت:”خیلی از بچه‌ها ناراحت شدند و موقعی که با بچه‌ها مثل مهدی و کریم حرف زدم، موقعی نوشتند که خیلی عصبی بودند و جملات نادرستی گفتند. به ما که چاه نفت و خانه که در تیم ملی نمی‌دهند. وظیفه ماست که تا لحظه آخر از سرمربی خودمان دفاع کنیم و بچه‌ها نیز همین کار را باید انجام بدهند. من هشت سال است در تیم ملی هستم و یکی از بزرگترها به حساب می‌آیم. وظیفه داشتم. “
مهاجم لورکوزن در مورد شایعات مبنی بر شراکتش با مدیربرنامه‌های اسکوچیچ گفت:”من اصلا ایجنت اسکوچیچ را نمی‌شناسم، اما اینکه می‌گویند قرارداد 7 میلیاردی برای یک بحث تبلیغاتی بستم، اصلا درست نیست.”
سردار آزمون در ادامه با بیان اینکه ترسی از حرف‌هایی که در موردش می‌زنند، ندارد؛ گفت:”ته ته ماجرا بود و می‌دانم آنها از چه جایی خط می‌گیرند و برای چه این کارها را می‌کنند. من هیچ موقع از حرف نمی‌ترسم. در مورد اینکه درباره من چه چیزی بگویند، نمی‌ترسم. جایگاهی که بین مردم دارم را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنم. همیشه حرف منطقی و درست را گفته‌ام. بالاخره نباید به خودم دروغ بگویم. باید با خودم رو راست باشم. پدر و مادرم طوری من را بزرگ کردند که حرف حق را بزنم و نباید از چیزی بترسم.”
سردار آزمون در خصوص صحبت‌هایی مبنی بر اختلاف احتمالی‌اش با کارلوس کی‌روش گفت:” من کسی هستم که مربی نوجوانانم را کمک می‌کنم. کی‌روش آدمی بود که من را به تیم ملی بزرگسالان آورد. موقعی بود که وقتی به‌خاطر مادرم خداحافظی کردم، موافقت کرد. همین الان هم همینطور هستم. حاضرم همین حالا به‌خاطر آنها فوتبالم را کنار بگذارم. در آن زمان جز کی روش هیچ کسی از من حمایت نکرد. من چرا نباید از او حمایت کنم؟ او کسی بوده که من را آورد و همین الان با او در ارتباط هستم. در دو ماه اخیر با هم خیلی تماس داشتیم ولی من باید حرف حق را بزنم. خدایی ناکرده کی‌روش را بیاورند و زبانم لال تیم ملی نتیجه نگیرد، آن وقت می دانید حاشیه چقدر می‌شد؟ من وظیفه حمایت از تیم ملی را دارم و این کار را نیز ادامه می‌دهم. با این حال، امیدوارم شرایط درست شود. امیدوارم آقای اسکوچیچ از ما راضی باشد. اسکوچیچ آدم مهربانی است و امیدوارم در زندگی خود موفق باشد و به نظرم کار ما در حمایت از او اشتباه نبود.”

دیدگاهتان را بنویسید