جدیدترین ها

رسمی؛ رضا اسدی و پرسپولیس در خط پایان!

مجله فوتبالی : انتشار یک استوری از سوی رضا اسدی به منزله پایان کار او در پرسپولیس است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

جدایی رضا اسدی از پرسپولیس در حالی اتفاق می‌افتد که او در هفته‌های اخیر دو جلسه با مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار کرد اما توافقی در این زمینه حاصل نشد و حالا بن بست در مذاکرات به پایان کار طرفین انجامیده است.

نکته مهم اینکه در ابتدای پنجره نقل و انتقالاتی، یحیی علاقه چندانی به تمدید با رضا اسدی نداشت اما ناکامی پرسپولیس در جذب هافبک دفاعی باعث شد تا او درخواست تمدید قرارداد با این بازیکن را بدهد. در مذاکرات طرفین، هافبک دفاعی سابق سرخپوشان نسبت به پیشنهاد مالی کمتر این باشگاه و همچنین آنچه به زعم او «احترام در مذاکره» عنوان شده، گلایه داشت و همین مسئله باعث شد تا قرارداد جدید را امضا نکند.

نکته عجیب اینکه روز گذشته و پس از رد پیشنهاد مالی پرسپولیس توسط رضا اسدی، درویش از طریق محمد محمدی با او تماس گرفت و گفت که پرسپولیس دیگر به هیچ وجه و حتی در صورت کاهش خواسته این بازیکن نیز حاضر به تمدید قرارداد وی نیست.

به این ترتیب او تبدیل به جدیدترین بازیکن جدا شده از پرسپولیس می‌شود و سرخپوشان حالا میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا و وحدت حنانوف را به عنوان هافبک دفاعی خواهند داشت.

در حالی که گفته می‌شد فولاد مقصد قطعی رضا اسدی است اما به نظر او تمایلی به حضور در خوزستان ندارد و همچنین پیشنهاد تراکتور را نیز فعلا رد کرده است.

شماره هشت سابق پرسپولیس در یک فصل 4 گل و 3 پاس گل را از خود به جای گذاشت اما با این حال همیشه مورد انتقاد گروهی از هواداران این تیم قرار داشت.

گفته می‌شود مس رفسنجان یکی از تیمهایی است که توانسته مذاکرات مثبتی را با رضا اسدی انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید