جدیدترین ها

شمارش معکوس؛ زلزله در بارسلونا در راه است!

مجله فوتبالی : به نظر می‌رسد فاصله چندانی تا نهایی شدن انتقال رابرت لواندوفسکی به بارسلونا نمانده باشد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

بر خلاف برخی شایعات، رابرت لواندوفسکی در کمپ تمرینی بایرن مونیخ و در اردوی پیش فصل این تیم حضور پیدا کرده، اما این نشانه‌ای برای ماندن این بازیکن در بوندسلیگا برای فصل بعد نیست. نزدیکان رابرت لواندوفسکی و خود این بازیکن مطمئن هستند که این هفته بالاخره راه حلی برای توافق با بایرن مونیخ پیدا خواهد شد و این بازیکن از حضور در مراسم رسمی معارفه تیم در آلیانز آرنا در روز شنبه و تور بعدی آمریکا در روز دوشنبه معاف می شود. البته ترجیح خود بایرن مونیخ نیز روشن شدن تکلیف لواندوفسکی پیش از مراسم هفته بعد است. این باشگاه تمایلی ندارد این رویداد تبدیل به محل اعتراض و سوت های هواداران نسبت به رفتار لواندوفسکی شود و به همین دلیل احتمال این توافق وجود دارد.

مدیران بارسلونا امروز با همتای خود در بایرن تماس گرفته و آخرین پیشنهاد خود را برای رابرت لواندوفسکی ارائه کرده‌اند. هفته‌های پیش سومین پیشنهاد بارسلونا شامل 40 میلیون ثابت به اضافه پنج میلیون پاداش رد شد و به نظر می رسد بایرن مونیخ روی موضع خود مبنی بر دریافت 50 میلیون یورو برای فروش این بازیکن مصمم است. 

اما مسئولان بارسا متقاعد شده اند که این پیشنهاد در نهایت پذیرفته خواهد شد و لواندوفسکی تا پایان این هفته بازیکن بارسلونا می شود. اما این ستاره لهستانی اصلا خواهان جدال و جنگ با بایرن مونیخ نیست و به همین دلیل در تمرینات این تیم نیز شرکت کرده است. او امیدوار است که این باشگاه در روزهای آینده با بارسلونا به توافق برسد.

دیدگاهتان را بنویسید