جدیدترین ها

خرید بعدی بارسلونا امروز رسمی می‌شود

مجله فوتبالی :مارکوس آلونسو، مدافع اسپانیایی چلسی قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد و به زودی راهی بارسلونا خواهد شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

در تمام طول فصل تابستان اخباری در مورد احتمال انتقال مارکوس آلونسو شنیده شده و این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. آلونسو، شش سال پس از انتقال به چلسی از فیورنتینا، با انجام بیش از 200 بازی، کسب شش جام و زدن 29 گل، از چلسی جدا شده و قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرده است. این مدافع با نظر آنتونیو کونته به چلسی پیوست و به خصوص در فصول ابتدایی نقش مهمی در ترکیب این تیم ایفا کرد.

تردیدی وجود ندارد که آلونسو با باشگاه بارسلونا به توافق نهایی دست یافته و این انتقال ظرف 24 ساعت آینده رسمی خواهد شد. بدین ترتیب این مدافع 31 ساله برای اولین بار پس از ترک آکادمی رئال مادرید در سال 2010، برای بازی در زادگاهش به اسپانیا باز می‌گردد. پدر او با همین نام مارکوس، در دهه 80 برای بارسلونا بازی می‌کرد و پدربزرگ او یعنی مارکیتوس نیز بازیکن کلیدی رئال مادرید در اواخر دهه 50 بود.

مارک کوکورلا و بن چیلول دو مدافع چپ مورد نظر توماس توخل برای بازی در این پست بودند و به همین جهت جایی برای مارکوس آلونسو در ترکیب این تیم وجود نداشت. به نظر می‌رسد آلونسو به عنوان بخشی از قرارداد 12 میلیون یورویی پی‌یر امریک اوبامیانگ با چلسی، راهی بارسلونا شده و در ادامه فصل، زیر نظر ژاوی بازی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید