جدیدترین ها

خوب شد یوونتوس با بارسلونا توافق نکرد!

مجله فوتبالی :آرکادیوش میلیک، ستاره لهستانی یوونتوس، در این مدت کوتاه خرید کارآمدی برای تیمش بوده است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 یوونتوس در تمام طول پنجره تابستانی به دنبال یک مهاجم مکمل برای دوشان ولاهوویچ بود. بعد از منتفی شدن بازگشت آلوارو موراتا، این باشگاه تا آستانه جذب ممفیس دیپای پیش رفت و به نظر می‌رسید با ستاره هلندی بارسلونا به توافق دست یافته، اما در نهایت این انتقال منتفی شده و دیپای در نوکمپ ماندنی شد. در ادامه مدیران یوونتوس به سراغ آرکادیوش میلیک رفته و بعد از مذاکرات موفق با مارسی، با قراردادی قرضی و حق خرید با این بازیکن به توافق دست یافتند.

این ستاره 29 ساله خیلی زود به ترکیب یووه اضافه شده و در همان اولین بازی برابر اسپتزیا در دقایق پایانی وارد میدان شد و توانست گل اول خود را به ثمر برساند. اما پاداش این درخشش حضور در ترکیب ثابت برابر فیورنتینا در بازی امروز بود و آرکادیوش میلیک باز هم موفق شد در لباس یوونتوس گلزنی کند.

امروز و در همان دقایق ابتدایی بود که این ستاره لهستانی و باتجربه یک‌بار دیگر توانایی‌های خود را نشان داد. ضربه چکشی فیلیپ کوستیچ، دیگر خرید جدید یوونتوس از سمت چپ در جناح مخالف و در دهانه دروازه مقابل آرکادیوش میلیک قرار گرفت و این مهاجم باتجربه با یک ضربه سر دقیق و با جایگیری مناسب، موفق شد گل اول بیانکونری را به ثمر برساند. البته فیورنتینا در ادامه بر جریان بازی مسلط شد و علاوه‌بر زدن گل تساوی، یک پنالتی نیز از دست داد تا یوونتوس با خوش شانسی و البته درخشش آرکادیوش میلیک، در این دیدار یک امتیاز بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید