جدیدترین ها

مودریچ: بهترین تصمیم عمرم پیوستن به رئال بود

مجله فوتبالی :لوکا مودریچ، ستاره رئال مادرید، از تصمیمش برای پیوستن به این باشگاه بسیار خشنود و راضی است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.مودریچ یکی از مهره‌های کلیدی رئال مادرید در چند سال اخیر بوده و درخشش او در ترکیب این تیم خصوصا در دیدارهای حساس برای آنها سرنوشت‌ساز بوده است. 
این هافبک کروات از کودکی رویای پوشیدن پیراهن این تیم را در سر داشت و زمانی که به این آرزو رسید توانست به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کند و حالا در نزدیکی ورود به دهه پنجم زندگی نیز همچنان از ارکان اصلی و البته جز اسطوره‌های این تیم به حساب می‌آید. 
مودریچ در گفتگو با آ.اس در این باره اظهار داشت:« پیوستن به رئال مادرید بهترین تصمیمی بود که در طول عمرم گرفتم. بازی در این تیم رویای من بود و این رویا به حدی شیرین است که همچنان دوست ندارم از آن بیدار شوم.»

این بازیکن کروات درباره دوران حضورش در این باشگاه گفت:« حالا 10 فصل است که اینجا هستم اما هر فصل را طوری شروع کردم که انگار اولین بار است. ما امسال چهار جام به دست آوردیم و همچنان چالش‌های بسیاری را در پیش داریم.»
او با اشاره به افتخارات بی‌شماری که با پیراهن این تیم به دست آورده است اضافه کرد:« من هر روز عشق به رئال مادرید را حس می‌کم. به همین دلیل سعی می‌کنم این عشق را در زمین هم نشان دهم. برنابئو برای من بسیار خاص است و جایگاه ویژه‌ای برایم دارد.»

دیدگاهتان را بنویسید