جدیدترین ها

اسکواد الاهلی با حضور شجاع و کنعانی

مجله فوتبالی :شجاع خلیل‌زاده و حسین کنعانی‌زادگان زوج دفاعی الاهلی قطر را تشکیل خواهند داد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

شجاع خلیل‌زاده پس از دو فصل حضور در الریان، در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی به الاهلی پیوست تا در فصل جدید مسابقات لیگ ستارگان قطر، به همراه حسین کنعانی‌زادگان زوج خط دفاعی این تیم را تشکیل بدهند.

الاهلی اردوی آماده‌سازی پیش فصل خود را در اتریش برپا کرده بود و در جریان آن نیبویشا یووویچ، سرمربی این تیم، تکلیف سهمیه‌های خارجی الاهلی برای فصل جدید را مشخص کرد تا شایعات پیرامون جدایی کنعانی نیز پایان یابد؛ به این ترتیب نیکولا ووکویچ مونته نگرویی، صوفیان هانی الجزایری و یازان نعیمات اردنی به همراه شجاع و کنعانی پنج سهمیه خارجی الاهلی خواهند بود.

نکته جالب توجه اینکه این دو مدافع ایرانی که پیش از این در ترکیب پرسپولیس درخشش قابل توجهی با پیراهن های شماره ۳ و ۶ در کنار یکدیگر داشتند و با این تیم به فینال آسیا صعود کردند، در الاهلی نیز با همان شماره‌ها به میدان خواهند رفت.

از طرفی در شرایطی که زمان کمی تا آغاز رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باقی مانده است، حضور خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان در یک تیم قطری می‌تواند به هماهنگی بیشتری این دو بازیکن برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی نیز کمک کند.

این در حالی است که مسابقات لیگ ستارگان از امروز آغاز خواهد شد و الاهلی نیز در هفته اول مقابل ام صلال قرار خواهد گرفت. باید دید دو مدافع تیم ملی ایران در ترکیب تیم‌شان حضور خواهند داشت یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید