جدیدترین ها

گل تماشایی ژائو فلیکس تقدیم به رونالدو

مجله فوتبالی :ستاره پرتغالی اتلتیکو مادرید دور از چشمان الگوی ورزشی خودش گلزنی کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

عصر امروز تیم فوتبال منچستریونایتد در ورزشگاه اولوال اسلو در نروژ به مصاف اتلتیکو مادرید رفت و با یک گل مغلوب حریف شد. دیداری که در صورت حضور کریستیانو رونالدو با توجه به مطرح شدن شایعاتی بسیار جدی حاکی از پیوستن فوق‌ستاره ناراضی منچستر به این باشگاه اسپانیایی از اهمیتی دوچندان برخوردار می‌شد. با این حال رونالدو در لیست منچستر برای این بازی حاضر نبود تا یک پرتغالی دیگر چهره اول این مسابقه لقب بگیرد.
ژائو فلیکس، ستاره گران‌قیمت اتلتیکو مادرید که رکورد نقل و انتقالاتی این باشگاه را شکسته، سومین فصل حضورش در جمع شاگردان سیمئونه را با گلی تماشایی کلید زد. فلیکس در دقیقه 60 مسابقه وارد زمین شده بود، در شرایطی که بازی با نتیجه تساوی بدون گل رو به اتمام بود، با یک شوت تماشایی به سبک همیشگی کیلیان امباپه، دروازه دخیا را باز کرد تا با این گل اتلتیکو فاتح نبرد دوستانه برابر منچستری شود که در لیگ قهرمانان فصل گذشته هم موفق به حذفش شده بود. فلیکس که در سمت راست دفاع منچستر توپ را از آلوارو موراتا دریافت کرده بود، به سمت قوس پشت محوطه منچستر به عرض زد و بلافاصله با شوتی زمینی و دقیق در خلاف جهت حرکتش توپ را به تور دروازه چسباند تا گلر اسپانیایی منچستر چاره‌ای جز تماشای عبور توپ از کنار پاهای خم‌شده‌اش به سمت مخالف نداشته باشد.

فلیکس که در تیم ملی پرتغال در یورو 2020 و مقدماتی جام جهانی قطر با کریس رونالدو هم‌تیمی بوده، درحالی این گل را وارد دروازه منچستر کرد که ستاره پرتغالی شیاطین سرخ به عنوان یکی از گزینه‌های تقویت خط حمله اتلتیکو برای فصل آینده به شمار می‌رفت.

دیدگاهتان را بنویسید