جدیدترین ها

لحظه ترسناک بازی بارسلونا و منچسترسیتی

مجله فوتبالی :در جریان بازی شب گذشته بارسلونا و سیتی، برخورد شدید دو بازیکن از ناحیه سر، مصدومیت و تعویض مدافع جوان سیتیزن‌ها را به دنبال داشت. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

شب گذشته در نوکمپ و با حضور 91 هزار تماشاگر، تیم های بارسلونا و سیتی در دیداری دوستانه با هدفی خیرخواهانه به مصاف هم رفتند و در نهایت بازی 3-3 مساوی شد. درآمد حاصل از این بازی برای مبارزه علیه بیماری ALS هزینه خواهد شد. 

دقیقه 85 بازی و در حالی که بارسلونا 3-2 پیش بود، اتفاق تلخی رخ داد. لوک اِمبِته، بازیکن 18 ساله سیتی، در جدالی هوایی با آندریاس کریستنسن، مدافع دانمارکی بارسا، مصدوم شد. هر دو از ناحیه سر به یکدیگر برخورد کردند و به زمین افتادند. کریستنسن کمی بعد بلند شد و توانست به کار ادامه دهد ولی اِمبِته که سرگیجه داشت، پس از 10 دقیقه مداوا درون زمین، در میان تشویق هواداران بارسا به بیرون زمین منتقل شد

اِمبِته چند دقیقه پس از برخورد، شرایط بهتری پیدا کرد و به نظر می رسید به بازی ادامه خواهد داد ولی در نهایت به دلیل سرگیجه، پزشکان او را از ادامه بازی منع کردند.  

اِمبِته از دقیقه 65 وارد زمین شده بود. بازی با 10 دقیقه تاخیر از سر گرفته شد و دقیقه 99 سیتی توانست توسط ریاض محرز از روی نقطه پنالتی گل مساوی را بزند.

دیدگاهتان را بنویسید