جدیدترین ها

گل‌گهر – تراکتور؛ انتقام یا تکرار اقتدار؟

مجله فوتبالی :شاگردان امیر قلعه نویی امشب میزبان تراکتوری خواهند بود که برای اولین بار در یک دیدار رسمی، بردیف را روی نیمکت خواهد داشت. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران ماه مهر سال گذشته شروع شد و تیم های گل‌گهر و تراکتور برگزار کننده یکی از دیدارهای هفته اول آن بودند؛ دیداری که با برتری قاطع 4-1 میزبان به پایان رسید. بعد از گذشت کمتر از یک سال و دوباره در هفته اول لیگ برتر 02-1401 دو تیم امشب به مصاف هم خواهند رفت.

شروع مشابه فصل گذشته برای گل گهری ها یادآور یک خاطره شیرین است و در سمت مقابل تراکتور به دنبال این است تا خاطره تلخ فصل قبل را با نتیجه مناسب جبران کند.
مثل فصل گذشته، بازی دو تیم در سیرجان برگزار خواهد شد و روی نیمکت گل گهر امیر قلعه نویی را خواهیم دید. سرمربی تراکتوری ها اما تغییر کرده و قربان بردیف هدایت سرخ پوشان را به عهده خواهد داشت. او امشب برای اولین بار در یک دیدار رسمی روی نیمکت نماینده فوتبال تبریز در لیگ برتر خواهد نشست.

مهمترین تغییری که گل گهر نسبت به فصل گذشته خواهد داشت، نبود سعید صادقی است؛ بازیکنی که دو گل از چهار گل تیمش را مقابل تراکتور به ثمر رسانده بود، این فصل پیراهن پرسپولیس را به تن می کند. محمد عباس‌زاده، زننده تک گل تراکتوری ها اما این فصل در کنار سرخ‌پوشان حضور دارد و احتمالا گزینه اصلی بردیف برای گلزنی در بازی امشب نیز خواهد بود.
گل‌گهر بعد از فصل عجیبی که با کسر 7 امتیاز، سرنوشت این تیم را تغییر داد، به دنبال این است تا دوباره با قلعه نویی در قامت یک مدعی ظاهر شود. یک شروع خوب با تکرار برد مقتدرانه فصل گذشته، ایده آل ترین گزینه آنها برای شروع این ماموریت است. در سمت مقابل تراکتوری‌ها امید زیادی دارند تا با سرمربی ترکمن-روس خود انتقام شکست سنگین فصل قبل را از نماینده سیرجان گرفته و فصلی متفاوت را برای خود رقم بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید