جدیدترین ها

واکنش لاپورتا به جذب لوا: خیلی خوشحالم!

مجله فوتبالی :خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، بالاخره موفق شد به هدفش برای جذب روبرت لواندوفسکی دست یپدا کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

لواندوفسکی هدف اصلی بارسا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بود و تلاش بسیاری برای انتقال این بازیکن به نوکمپ انجام شد. 
ژاوی به مدیران این باشگاه هشدار داده بود که این ستاره لهستانی در صدر فهرست بازیکنان مورد نظر او برای تقویت تیمش در فصل آینده قرار دارد اما مخالفت مدیران بایرن با فروش او کار را سخت کرده بود. 
در نهایت، پس از رد شدن دو پیشنهاد از سوی مدیران بایرن، دو طرف برای انتقال این بازیکن به بارسا با قراردادی به ارزش 45 میلیون یورو با بند پاداش پنج میلیون یورویی به توافق رسیدند. 

لواندوفسکی روز شنبه در زمین تمرین بایرن حاضر شد و با مربیان و هم تیمی‌های سابقش خداحافظی کرد تا برای حضور در تور پیش فصل بارسا راهی آمریکا شود و به اردوی تیم جدیدش ملحق شود. 
موفقیت بارسا در جذب این بازیکن اهمیت بسیاری برای بارسا و لاپورتا داشته است. او پس از حضور لواندوفسکی در هتل محل اقامت تیم بارسا در آمریکا با لبخند وسیعی بر صورتش دیده شد و در پاسخ به سوالی درباره جذب این بازیکن گفت:« بسیار خوشحال هستم.»
لاپورتا دقایقی پس از دیدار با لوا، از این هتل خارج شد تا برای حضور در یک مهمانی رسمی شام به موزه هنر میامی برود و دیداری را با مقامات محلی این شهر داشته باشد و درباره مسائل کاری و تجاری و همکاری‌های مشترک با آنها صحبت کند. 
حالا وظیفه اصلی مدیران بارسا تلاش برای فروش بازیکنان و فراهم کردن زمینه ثبت قرارداد بازیکنان جدیدی است که به خدمت گرفته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید