جدیدترین ها

خرید بزرگ استقلال خارج از ایران معرفی می‌شود؟

مجله فوتبالی :به احتمال فراوان کاوه رضایی از بلژیک مستقیما به ترکیه می‌رود و در اردوی استقلال حاضر خواهد شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 از مدت‌ها قبل بحث توافق مدیران استقلال با کاوه رضایی وجود داشته اما با وجود انتشار اخبار فراوان درباره قطعی شدن انتقال این ستاره به جمع آبی پوشان تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده است.

کاوه رضایی که 5 سال در فوتبال بلژیک توپ زد، همچنان در این کشور حضور دارد و به ایران نیامده است. درباره رضایی شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه او مصدومیتی از گذشته دارد و بر همین اساس باشگاه استقلال نیز عقد قرارداد با او را منوط به موفقیت در تست پزشکی کرده است. با این حال خود کاوه رضایی در گفت‌وگویی اعلام کرد که مصدوم نیست و مشکلی برای پیوستن به هر تیمی ندارد.

 این مهاجم که در مقاطعی پیراهن تیم ملی را نیز برتن کرده، امید زیادی برای حضور در جام جهانی دارد. به همین خاطر خودش هم راغب است تا به استقلال برگردد و پیراهن آبی‌ها را برتن کند تا بیشتر در چشم سرمربی تیم ملی باشد.

از طرفی اعضای تیم استقلال شب گذشته راهی ترکیه شدند و بنابراین به نظر می‌رسد سفر کاوه به ایران باز هم به تعویق بیفتد. البته با توجه به اردوی استقلال در آنکارا احتمال دارد کاوه رضایی مستقیما از بلژیک راهی ترکیه شود و آنجا کارش را در اردوی تیم زیر نظر ساپینتو شروع کند. در این شرایط معارفه رسمی کاوه رضایی نیز احتمالا در کشور ترکیه و خارج از ایران انجام خواهد شد.

باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی برای کاوه رخ خواهد داد؛ آیا انتظار هواداران استقلال برای رونمایی از خرید بزرگ، در روزهایی که تیم شان در ترکیه حضور دارد خاتمه پیدا خواهد کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید