جدیدترین ها

تن‌هاخ: مشکل یونایتد را می‌دانم و حلش می‌کنم

مجله فوتبالی :اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، می‌گوید به خوبی از دلایل افت این تیم مطلع است و برای بهبود شرایط روی آن کار خواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

منچستریونایتد در چارچوب رقابت‌های هفته سوم لیگ برتر انگلیس دوشنبه شب در ورزشگاه اولدترافورد میزبان لیورپول است.
این تیم در حالی قدم به این بازی خواهد گذاشت که  در دو بازی گذشته برابر برایتون و برنتفورد شکست خورده است تا بدترین شروع ممکن در فصل جدید را داشته باشد.
در حالی که انتقادهای بسیاری از سبک بازی یونایتد صورت گرفته است، به نظر می‌رسد که تن‌هاخ تصمیمی برای تغییر سبک و برنامه‌اش در اولدترافورد ندارد و می‌خواهد به همین روند ادامه دهد. 
این مربی هلندی در نشست خبری پیش از بازی برابر لیورپول به خبرنگاران گفت:« من تا زمان بازی برابر اتلتیکو مادرید پیشرفت‌های بسیار خوبی را از بازیکنانم دیده بودم اما پس از آن به شکل فاحشی افت کردیم. ما باید خیلی زود این افت را جبران کنیم.»

او با اشاره به فراز و نشیبی که در ابتدای فصل وجود دارد اظهار داشت:« چنین اتفاقاتی در طول این روند طبیعی است. شما رشد می‌کنید و سپس با افت مقطعی مواجه می‌شوید. اما همه چیز بستگی به این دارد الگوی درست را حفظ کنید و بر اساس برنامه و الگویی که دارید پیش بروید.»
سرمربی جدید یونایتد با دفاع از فلسفه‌اش اضافه کرد:« فلسفه من تغییری نخواهد کرد. حالا ما مشخصا با شکستی روبرو شده‌ایم اما من دلایل این اتفاقات را به خوبی می‌دانم و باید روی آن کار کنیم تا بتوانیم حلش کنیم. ما این مشکلات را حل خواهیم کرد اما باید بر اساس همین فلسفه و برنامه پیش برویم.»

دیدگاهتان را بنویسید