جدیدترین ها

تراکتور و بردیف؛ بدترین شروع در 5 فصل اخیر

مجله فوتبالی :تراکتور بعد از شکست دو بر یک برابر گل گهر در سیرجان این بار در خانه به زحمت از شکست مقابل ذوب آهن آن هم در ثانیه‌های پایانی بازی گریخت! برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 این بدترین شروع تراکتور در 5 فصل اخیر بوده است و در همان ابتدای راه قربان بردیف را متوجه کرد که او و تیمش برای امتیازگیری نیازمند ارایه بازی‌های بهتری در زمین و برابر حریفان هستند. البته سرمربی تراکتور بعد از بازی یک بار دیگر تکرار کرد که تیمش به حضور بازیکنان جدید در ترکیب نیاز دارد.

در فصل 98-97 تیم از دو بازی ابتدایی دو امتیاز کسب کرد. در فصل بعد شرایط کمی بهتر شد و تلاش تبریزی‌ها برای آنها چهار امتیاز به همراه داشت اما در فصل 00-99 تراکتور یک بار دیگر به کسب دو امتیاز از دو بازی ابتدایی برگشت. فصل پیش هم حاصل تلاش تبریزی‌ها از دو بازی ابتدایی 3 امتیاز بود اما این فصل همان‌طور که اشاره شد تراکتور تنها  امتیازش را در ثانیه‌های پایانی بازی با ذوب آهن به دست آورد و به زحمت از شکست گریخت! گویی که قرار است تراکتور در امتیازگیری همانند یک تیم معمولی عمل کند در حالی‌که کمترین انتظار از تراکتور حضور در جمع مدعیان و دست کم رقابت با مدعیان است. هر چند فصل گذشته تیم از ابتدا تا انتهای بازی‌ها یکی از تیم‌های نیمه پایین جدول بود و حتی در برخی از هفته‌ها تماشاگران بیم این را داشتند که تراکتور برای بقاء در جدول بازی‌ها بجنگند.

البته باید به این نکته اشاره کرد که تراکتور و قربان بردیف نیاز به زمان دارند. او به تازگی به تراکتور آمده و همچنین ترکیب تیم به نسبت فصل گذشته تغییراتی داشته و رسیدن به هماهنگی لازم زمان می‌برد. حضور بازیکنان جدید در ترکیب تیم هم می‌تواند تراکتور را در بعد فنی به تیم بهتری تبدیل کند و شاید در هفته‌های پیش رو دست کم تا پیش از تعطیلی بازی‌های لیگ برتر، شاهد پوست اندازی تراکتور با قربان بردیف باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید