جدیدترین ها

تن‌هاخ: از بازی تیمم مقابل لیورپول لذت بردم

مجله فوتبالی :اریک تن هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد معتقد است تیمش هنوز جای پیشرفت دارد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

شیاطین سرخ در اولین بازی دوستانه پیش فصل خود نمایش امیدوارکننده ای برابر لیورپول داشته و در بانکوک موفق شدند با چهار گل از سد این تیم عبور کنند. اریک تن هاخ، سرمربی جدید منچستریونایتد مدعی شد از سبک بازی تیمش در این مسابقه لذت برده، اما آنها می توانند در طول فصل نمایش از این بهتر هم ارائه بدهند.

اریک تن هاخ گفت: “ما بازیکنان باتجربه و جوان با پتانسیلی در ترکیب خود داریم، بنابراین باید خیلی سخت کار کنیم و منچستریونایتد در این مورد همیشه مشهور است. مارکوس راشفورد نمونه ای از چنین بازیکنانی است. من واقعا از دیدن سبک بازی تیم خیلی خوشحال شدم. همانطور که در مقابل لیورپول دیدید، ما در سمت راست و همچنین در سمت چپ به خوبی حریف را تهدید کردیم و حالا می‌خواهیم در هر دو سمت و همچنین در میانه میدان پیشرفت کنیم.

سبک بازی منچستریونایتد؟ من از بازیکنان یونایتد خواسته ام در تمام طول مسابقه با تمام توان پرس کرده و فوتبالی فعال و ابتکاری از خود ارائه دهند. من می خواهم همه بازیکنان در دفاع و حمله ابتکار عمل داشته باشند. ما به یک تیم کامل نیاز داریم. بازی های زیادی در طول فصل وجود دارد و مسابقات جام جهانی نیز در میانه فصل برگزار می شود. ما باید سطح بالاتری از خود در طول فصل بعد نشان دهیم.

نقش دنی فن دبیک در این منچستریونایتد؟ او می تواند هم در عقب میدان و هم در جلوی زمین بازی کند و من از قبل این موضوع را می دانستم. بهترین پست برای فن دبیک در محوطه جریمه حریف و بازی کردن درست پشت مهاجم است. او واقعا خوب بوده و از شم خوبی برای قرار گرفتن در موقعیت مناسب برخوردار است.”

دیدگاهتان را بنویسید