جدیدترین ها

رسمی؛ قرارداد عثمان دمبله با بارسلونا تمدید شد

مجله فوتبالی :قرارداد عثمان دمبله، ستاره فرانسوی و خلاق با باشگاه بارسلونا تا سال ۲۰۲۴ تمدید شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

در ماه‌های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی عثمان دمبله از بارسلونا شنیده شده بود، اما این وینگر فرانسوی در نهایت با رد پیشنهادهای خود در این باشگاه ماندگار شد. امروز باشگاه بارسلونا رسما اعلام کرد که با عثمان دمبله برای امضای قرارداد 30 ژوئن 2024 به توافق رسیده است. امضای قرارداد دور از چشم رسانه‌ها و در حضور خوان لاپورتا در دفتر سیوداد خوان گمپر در ساعت 1:15 امروز انجام شد و مراسم عمومی تا دقایقی دیگر در زمین تیتو ویلانووا برگزار می‌شود.

این اتفاق در حالی رخ داد که عثمان دمبله در فصل زمستان گذشته فاصله‌ای تا جدایی از بارسلونا نداشت و حتی اخبار حاکی از آن بود که مدیران باشگاه قصد دارند در نیم فصل دوم او را سکونشین کنند. اما درخشش فوق العاده این ستاره فرانسوی زیر نظر ژاوی باعث شد شرایط تغییر کرده و او در نهایت با بارسلونا برای تمدید قرارداد به توافق برسد. به نظر می‌رسد صحبت‌های مکرر ژاوی و رابطه خوب این سرمربی جوان با عثمان دمبله، تاثیر فراوانی در تصمیم گیری این بازیکن داشت. 

عثمان دمبله که در سال 2017 و به عنوان جانشین نیمار راهی بارسلونا شده بود، در سال‌های اخیر درگیر مصدومیت های فراوانی بود و نتوانست همه توانایی‌های خود را در ترکیب این تیم نشان دهد. اما او فرصت دارد طی دو سال آتی عملکرد درخشانی داشته باشد و غیبت‌های متوالی این مدت را جبران کند. در ماه های اخیر از پاری‌سن ژرمن، چلسی و بایرن مونیخ به عنوان گزینه های اصلی این بازیکن نام برده شده بود، اما عثمان دمبله در نهایت همه این پیشنهادات را رد کرد و در نوکمپ ماندنی شد.در ایت مدت عثمان دمبله از مدیر برنامه اش تا تمام تلاش خود را برای ماندن در بارسا انجام دهد . آنها پیشنهادهای بالاتر را رد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید