جدیدترین ها

بردیف: نیاز به خرید دو بازیکن جدید داریم

مجله فوتبالی :سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازیکنان جدیدی در پست دفاع و حمله به تیم اضافه خواهند شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تراکتور امشب مقابل ذوب آهن به یک تساوی دقیقه آخری رسید تا اولین امتیاز فصل جدید را کسب کند. قربان بردیف در نشست خبری بعد از این بازی اظهار داشت: من دیروز هم گفته بودم که بازی سختی خواهیم داشت. ما هنوز اشتباهات بزرگی در خط دفاع داریم و در بازی اول هم این شرایط حاکم بود، همچنین خیلی سخت گل خورده را جبران می‌کنیم. باتوجه به بازی خوب تیم در نیمه دوم، امیدوارانه به آینده نگاه می‌کنیم.

وی افزود: امیدوارم در آینده به هماهنگی رسیده و بهتر بازی کنیم. فکر می‌کنم نیاز به خرید دو بازیکن داریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: ما در تمرین روی موضوعات مختلف کار کرده بودیم، ولی بازهم همان اشتباهات را در خط دفاعی مرتکب شدیم. نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم و بازیکنان خارجی و سایر بازیکنانی که به تازگی اضافه شده‌اند، برای رسیدن به هماهنگی به زمان بیشتری نیاز دارند. می‌دانم گوستاوو بازیکن خوبی است و برای نشان دادن توانایی‌هایش به زمان نیاز دارد، همچنین آلوز هم نیمه اول کند بود، ولی نیمه دوم بهتر شد. مطمئن هستم تیم خوبی خواهیم داشت. ما در هر دو بازی در نیمه دوم خوب کار کردیم.

بردیف تاکید کرد: من از بازی مهدی کیانی هم رضایت دارم، همچنین به دلیل نداشتن مهاجم مرکزی دوم، برای دقایقی از رضا اسدی در پست مهاجم استفاده کردم. باید جلوی زمین به حریفان فشار بیاوریم. سعی می‌کنیم در آینده، فوتبالی همچون نیمه دوم این بازی، ارائه دهیم.

وی در خصوص ناراحتی هواداران، گفت: هواداران حق دارند. یک بازی واگذار کرده‌ایم و یک بازی هم به تساوی رسیده‌ایم؛ البته امیدوارانه به آینده نگاه می‌کنیم. بدون شک پیروزی ها از راه خواهد رسید. من دیروز هم گفتم که برای رسیدن به هماهنگی کامل به پنج هفته زمان نیاز داریم.

بردیف با بیان اینکه می‌دانم چطور با بازیکنان ارتباط برقرار کنم، اظهار داشت: با بازیکنان هماهنگ هستم و آنان حرکات من در کنار زمین را درک می‌کنند و تیم مشکلی از این حیث ندارد.

سرمربی تراکتور در پایان گفت: ناراحتی من از این موضوع است که می‌دانستیم می‌خواهند چه شکلی به گل برسند و در تمرینات روی این موضوع کار کرده بودیم، ولی باز هم همان اتفاق رخ داد و گل خوردیم، باید بیشتر تمرین کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید