جدیدترین ها

رضا اسدی در تبریز در نقش ناجی و گلزن

مجله فوتبالی :هافبک تراکتور در بازگشت به تبریز در نقش گلزن این تیم برای فرار از شکست لقب گرفت. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

در روزی که شاگردان بردیف تنها ثانیه‌هایی با شکست برابر ذوب‌آهن فاصله نداشتند، رضا اسدی با گل لحظات پایانی خود مانع از این اتفاق شد تا تبریزی‌ها اولین امتیاز خود در فصل جدید را جشن بگیرند.

بازگشت رضا اسدی، یکی از مهمترین اتفاقات نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتور در فصل جدید بود. این بازیکن که روزهای درخشانی در تبریز داشت، فصل گذشته راهی پرسپولیس شد و با 4 گل و 2 پاس گل، یکی از بهترین هافبک های تیم یحیی بود. با وجود این عملکرد اما اسدی با توجه به شرایطی که داشت ترجیح داد پرسپولیس را ترک کند.

هواداران تراکتور که امروز از حضور در ورزشگاه بازماندند، شاهد درخشش دوباره هافبک گلزن تیم خود نبودند؛ هافبکی که یحیی گل محمدی درخواست تمدید قرارداد او را به باشگاه پرسپولیس داده بود ولی دوباره سر از تراکتور درآورد.

زدن گل های حساس، وظیفه نه اما یک توانایی ویژه است که رضا اسدی آن را در تراکتور به خوبی انجام داد و در پرسپولیس هم تکرارش کرد. او امشب در دقیقه 7+90 اولین گل فصل تراکتور را در شرایطی وارد دروازه ذوب آهن کرد که قربان بردیف در حال آماده کردن جملاتی بود که باید در نقش سرمربی تیم بازنده در نشست خبری ادا می‌کرد.
فرعباسی شب آرامی را در طول بازی امروز مقابل تراکتور پشت سر گذاشته بود و جز شوت آریا کیا، هیچ خطری از سوی میزبان دروازه او را تهدید نکرده بود تا اینکه یک ارسال از سمت راست توسط آلوز و پروازی بلند از رضا اسدی که ضربه سر او را به همراه داشت، گل تساوی تراکتور را لحظاتی پیش از به صدا در آمدن سوت پایان برای میزبان به ارمغان آورد.

دیدگاهتان را بنویسید