جدیدترین ها

کونته: من مربی هستم، نه جادوگر!

مجله فوتبالی :آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، از برنامه فشرده این تیم در طول فصل پیش‌رو بسیار ناراضی است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تاتنهام روز یکشنبه در چارچوب رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف ناتینگهام فارست خواهد رفت. 
برنامه فشرده دیدارهای این فصل باعث شده است که کونته به فکر استفاده چرخشی از بازیکنان تیمش باشد و به نظر می‌رسد که این موضوع حتی شامل حال هری کین و سون هیونگ مین هم خواهد شد، دو بازیکنی که در چند فصل اخیر حضوری مداوم در ترکیب اصلی این تیم داشته‌اند. 
کونته در نشست خبری پیش از بازی برابر ناتینگهام گفت:«پس از هر بازی باید شرایط بازیکنان را از نظر خستگی و مصدومیت بررسی کنم. این که بگویم یک بازیکن قرار است در همه هفت دیداری که باید در فاصله سه روز انجام دهیم، بازی می‌کند غیرممکن است. من جادوگر نیستم! پیش‌بینی این شرایط غیرممکن است اما ما بازی به بازی پیش می‌رویم و بهترین تصمیم را برای همه بازیکنان و تیم می‌گیریم.»

او با اشاره به شرایط بازیکنان و فشردگی دیدارها اضافه کرد:«این که فکر کنیم می‌توانیم همیشه از بازیکنان یکسانی استفاده کنیم دیوانگی است. هدف ما در این پنجره نقل و انتقالاتی این بود که تیم را تقویت کنیم چون به خوبی می‌دانستیم که حضور در چهار رقابت دشوار است. حالا می‌توانیم از سیستم چرخشی استفاده کنیم. این که سطح بازی تیم با استفاده از بازیکنان متفاوت افت نکند، اهمیت بسیاری برای ما دارد.»
این مربی ایتالیایی درباره عملکرد سون و عدم گلزنی او در سه دیدار گذشته اظهار داشت:« من نگران نیستم. سون بازی خوبی انجام داده است. او گل نزده است اما این اتفاق رخ خواهد داد. این شرایط فصل قبل هم برای هری کین پیش آمد و حالا درباره سون هم صادق است.»

دیدگاهتان را بنویسید