جدیدترین ها

طعنه اسپارتاک به بارسا: حسودی‌ات شد؟

مجله فوتبالی :باشگاه اسپارتاک مسکو با انتشار توییتی کنایه‌آمیز به مشکلات باشگاه بارسلونا در ثبت قرارداد بازیکنان جدیدش اشاره کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

عملکرد خوب بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی و جذب چند بازیکن جدید و مطرح با وجود مشکلات مالی عمده این باشگاه باعث تعجب بسیاری از اهالی دنیای فوتبال شد. 
با وجود جذب بازیکنان جدید، بارسا به صورت جدی در ثبت قراردادهای این خریدها به مشکل خورد و مجبور شد اهرم مالی چهارم را برای ثبت قرارداد روبرت لواندوفسکی، رافینیا، آندریاس کریستنسن و فرانک کسیه فعال کند. این در حالی است که آنها هنوز موفق به ثبت قرارداد ژول کُنده نشده‌اند. 
همین موضوع باعث شده است که باشگاه اسپارتاک مسکو با انتشار توییتی به بارسا طعنه بزند. آنها شب گذشته موفق شدند کیتا بالده، مهاجم سنگالی کالیاری، را به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی سه ساله به خدمت بگیرند. 
در توییتی که برای اعلام رسمی جذب این بازیکن 27 ساله منتشر شد، اسپارتاک عکسی از بالده با پیراهن شماره 9 این تیم را به اشتراک گذاشت و نوشت:« ثبت قرارداد یک خرید جدید بدون هیچ مشکلی… حسودی‌ات شد بارسلونا؟»
تلاش مدیران بارسا برای ثبت قرارداد کُنده ادامه دارد و آنها امیدوار هستند که تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در فاصله پنج روز آینده موفق به انجام این کار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید