جدیدترین ها

گواردیولا: همه توپ‌ها باید به هالند برسد

2JK4P42 30th July 2022; The King Power Stadium, Leicester, Leicestershire, England; FA Community Shield, Liverpool versus Manchester City; Erling Haaland of Manchester City applauds the Manchester City fans after the final whistle

مجله فوتبالی :پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، از بازیکنانش خواست که تمامی توپ‌ها را در محوطه جریمه حریف برای ارلینگ هالند ارسال کنند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

منچسترسیتی روز شنبه در چارچوب رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف کریستال پالاس خواهد رفت. 
هالند در ترکیب سیتی عملکرد خوبی داشته و تا به حال در سه بازی سه گل به ثمر رسانده اما گواردیولا از بازیکنانش خواسته است که تمامی توپ‌های ممکن را برای این بازیکن بفرستند و محل دقیق حضور او در محوطه جریمه حریف را پیدا کنند. 
فیل فودن در طول این سه هفته دو بار فرصت ارسال پاس برای این ستاره نروژی را داشته اما از انجام این کار خودداری کرده و خودش اقدام به شوتزنی کرده است. حالا به نظر می‌رسد که گواردیولا به تمامی بازیکنانش از جمله فودن در این‌باره تذکر داده است. 

سرمربی سیتی در نشست خبری پیش از دیدار برابر پالاس در این‌باره گفت:« بازی در آنفیلد در فصل گذشته را به خاطر دارید که فودن گل زد و نتیجه 2-2 شد، منظور ما موقعیتی شبیه به آن است. شاید او در آن لحظه حس کرد که ما یک مهاجم نوک کامل در ترکیب تیم نداریم اما حالا می‌دانیم که هالند در چنین موقعیتی همیشه برابر دروازه حریف حاضر است.»
گواردیولا با اشاره به توانایی‌های هالند اضافه کرد:«فودن قرار است گل‌های بسیاری از این پست به ثمر برساند و من هم به دنبال چنین چیزی هستم اما حالا او باید این تصاویر را مرور کند، در این صورت است که خواهد دید هالند در آن موقعیت قرار دارد و آماده استفاده از توپ است. بدون شک چنین فرصت‌هایی باید به او برسد.»

دیدگاهتان را بنویسید