جدیدترین ها

لیورپول ناامید شد؛ ستاره دورتموند جایی نمی‌رود

مجله فوتبالی :سباستین کِل، مدیر ورزشی بروسیا دورتموند، مدعی شد که جود بلینگام هیچ تصمیمی برای جدایی از این باشگاه ندارد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

عملکرد ضعیف لیورپول در آغاز لیگ برتر و همچنین بحران مصدومیت خصوصا در خط میانی این تیم باعث شد که آنها به دنبال جذب بازیکنانی برای تقویت تیم یورگن کلوپ باشند. 
یکی از گزینه‌های اصلی که در چند روز اخیر نامش بارها در کنار نام این باشگاه به گوش می‌خورد، جود بلینگام بود که گفته می‌شود کلوپ علاقه بسیار زیادی به جذب او دارد. 
برخی از رسانه‌های انگلیسی حتی در روزهای اخیر مدعی شدند که توافق اولیه برای انتقال این بازیکن به آنفیلد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی انجام شده است و او از سال آینده میلادی پیراهن لیورپول را به تن خواهد کرد. 

با این حال کِل به طور کلی این شایعات را رد و اعلام کرد که بلینگام قصد دارد به حضورش در دورتموند ادامه دهد و تصمیمی برای ترک این باشگاه ندارد. 
این مدیر ورزشی دورتموند به اسکای 90 گفت:« هیچ درخواستی به دست ما نرسیده است و اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم که ما از طرف این بازیکن و خانواده‌اش اطمینان کامل داریم و می‌دانیم که این پسر هیچ علاقه‌ای ندارد که در این تابستان جایی برود.»
کِل درباره آینده این ستاره انگلیسی اضافه کرد:« او قصد دارد با ما بماند و من می‌توانم این موضوع را تا امروز تایید کنم. البته که او در مقطعی این تصمیم را خواهد گرفت که قدم بعدی را در زندگی حرفه‌ای خود بردارد. آرزوی من این است که بتوانیم این بازیکن جوان را به مدت دو سال دیگر یا بیشتر در دورتموند حفظ کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید